ProfesyonelEvden EveNakliyat

İstanbul Asansörlü Taşıma

İstanbul ve ilçelerinde asansörlü taşıma hizmeti. Eşyalarınızı istediğiniz kattan alır ve yine istediğiniz kata donanımlı asansörlü araçlarımız ile güvenle taşırız.

FASTCOON ASANSÖRLÜ TAŞIMA OLARAK NELER YAPMAKTAYIZ?

Öncelikle asansörlü taşımacılık tanımını yapacak olursak;

İnsanların uzun yıllardan bu yana eşya taşıma, ev taşıma vs gibi durumlardan kaynaklı birçok farklı taşıma yöntemi uygulamışlar.

Son dönemde çıkan kişiler ve firmalar için en rahat uygulamalardan biri asansörlü taşıma yöntemidir.

Bu yöntemle insanlar hem daha az risk hem de zamanı daha tasarruflu kullanmaktadırlar. Bundan kaynaklı kişilerin en çok kullandığı taşıma türüdür.

Bu tarz bir taşımacılık türü genel olarak yüksek katlı ve konum olarak ulaşılması güç alanlar için çok büyük fayda sağlamaktadır.

Bu nakliyat türünü seçme nedenleri bireyler açısından hızlı ve daha güvenilir olmasıdır.

Eşyaların birden fazla parçalarının tek seferde taşınmasından kaynaklı çok fazla tercih edilmektedir. Fastcoon ile sorunsuz asansörlü taşıma sistemini kullanabilir eşyalarınızı gönül rahatlığı ile taşıyabilirsiniz.

Asansörlü taşımada fastcoon  ekspertiz uzmanımız kat ve bina durumunu göz önüne alarak analiz yapmakta ve ardından eşyalarınız nasıl taşınacağına karar vermektedir.

Bildiğiniz üzere ev taşımalarında çok fazla gürültü kirliliği olabilir ve çevre sakinleri bu durumdan rahatsız olabilir bundan kaynaklı olarak asansörlü sistem kullanılırken daha az gürültü kirliliği yapmış olunuyor.

Büyük şehirler asansörlü taşıma sistemi çok daha fazla kullanılmakta bunun nedeni ise bu illerde çok katlı apartmanların sayısının fazla olmasıdır.

Tabiiki bu iller baz alınırken istisnalarda vardır. Örneğin; İstanbul ilini düşünecek olursak çarpık kentleşmenin yoğun yaşandığı bir ilimiz olduğu için bazı semtlerinde bu durum yukardakinin tam aksidir.

Bundan sebep ekspertiz uygulamamızın olması bu konuda sizlere detaylı analiz yapıldıktan sonra doğru taşıma modelini belirliyor.

Sizler asansörlü nakliyat firması seçerken firmanın profesyonelliğine dikkat etmelisiniz. Taşınacak evin firma tarafından analizi yapıldığı gibi sizlerde firma seçerken çok iyi analiz yapmalısınız. Bir firmanın asansör kalitesinden, yüksek katlara ulaşabilmesinden, konum olarak bulunduğunuz yere yerleştirilip yerleştirilmeyeceğinden ve en önemlisi asansör mekanizmasını kullanacak kişi ve ya kişilerin bu alanda ne kadar uzman olduklarına dek her şeyi en ince ayrıntısına kadar hesap etmeli ve bu konuda size en çok güven veren firmayla yola çıkmaktan ödün vermemelisiniz.

Ve tabii ki sizler için bir diğer önemli husus asansörlü taşıma sistemlerinin fiyat noktasında ne derece şeffaf oldukları konusunda aklınızdaki sorulardır.

Bizler FASTCOON ailesi olarak siz değerli müşterilerimiz ile eşyalarınızın büyüklük ve ağırlıklarını göz önüne alarak sizlere en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

Bu konuda şeffaf olarak karşılıklı bir anlaşmaya varıp müşteri memnuniyet ilkemizden ödün vermiyoruz.

Ev taşımanın basit bir olay olmadığını seçimlerinizin konforunuzu ve yaşam kalitenizi etkileyeceğinizi belirtmek ister FASTCOON nakliyat olarak sizlere en iyi konforu yaşatmaktan sevinç duyarız.

FASTCOON nakliyat olarak bu duruma hiçbir zaman salt olarak kazanç odaklı bakmadık ve bakmamak konusunda ısrarımızı devam ettireceğiz.

Elbette ki her işin bir karşılığı olacaktır. Fakat bizlerin birinci önceliği size rahat bir taşıma süreci yaşatmaktır. Fastcoon nakliyatta taşınan her ev bizim ve her müşteri bizden biri olarak benimsenecektir.

ASANSÖR TAŞIMACILIKTA NEDEN FASTCOON’U SEÇMELİSİNİZ?

Önceliğimiz sizi mutlu etmekten geçer.

  1. Çok katlı binalara taşınacak hiçbir eşya bizim için sorun teşkil etmediği için.
  2. Taşıma alanında her çalışanımız işinde uzman olduğu için.
  3. En ufak problemde anında bize ulaştığınız için.
  4. Hızlı ve güvenli olduğumuz için.
  5. Sizlerin her sorusuna yanıt verdiğimiz için.
  6. Özen ve dikkatle çalıştığımız için.
  7. Sizin değer verdiğiniz eşyalar sizinle aynı özeni verdiğimiz için.

 

Ve sonuç olarak daha belirtmek istediğimiz çok şey için…

Bizler FASTCOON olarak sizleri ve konforunuzu düşünüyor ve taşımacılık noktasında size destek olmaktan uzak olmadığımızı belirtmek istiyoruz.

Sizlerden FASTCOON ailesi olmak istiyorsanız iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz .

Rahat ve konforlu bir hayatı en çok siz hak ediyorsunuz.

FASTCOON için çok değerlisiniz…