ATAŞEHİR EŞYA DEPOLAMA

Ataşehir eşya depolama olarak bizler eşyalarınız için en özel güvenlik önlemlerini alarak eşyalarınızı koruma altına almayı amaç ediniyoruz.

Ev eşyalarınız ya da ofis eşyalarınız bizim için sorun olmayıp sizin için sorun olan tüm eşyalarınızı saklama alanına sahip depolarımızla siz değerli danışanlarımıza Ataşehir eşya depolama olarak hizmet etmekteyiz.

Eşyalarınızı teslim almadan önce en iyi paketleme ürünlerini kullanarak öncelikle eşyalarınızın çizilme veya kırılma gibi durumlarını minimize ederek ambalajlama yapıyoruz. Akabinde yapılan ambalajlama ile kutulara yerleştirerek hangi ürünün evinizin ya da ofisinizin odasına ait olduğunu üstüne yazarak belirliyoruz.

İsim ya da numaralandırma yaparken siz değerli müşterilerimizin ürünü teslim alırken tamamını değil de belli bir parçasını alma ihtimalinizi düşünerek hangisi hangi kutudaydı diye karmaşa yaşamamanızı ve sizi stres altına almasını ortadan kaldırmak için yapıyoruz.

Böylelikle bir ürünü teslim almaya giderken eşyalarınızı sizi ait ayrılmış bölümlerden elinizle koymuş gibi buluyorsunuz.

Ataşehir eşya depolama FASTCOON  firmamızda her birimde ayrı ayrı çalışan ve her biri alanında uzman personellerle çalışarak bu süreci hem sizler hem de firmamız adına hızlandırıyoruz.

Ataşehir eşya depolama olarak bu alanda uzun yıllar hizmet veren bir firma olarak çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

PEKİ ATAŞEHİR EŞYA DEPOLAMAYI NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

 1. Bu işe yıllarını adamış bir firma olduğumuz için
 2. Her istediğinize rahatça ulaşabilmek için
 3. En doğru ambalajlama ve paketleme yapıldığı için
 4. Ataşehir’in her yerinde fastcoon olarak sizlere güven verdiği için
 5. En özel güvenlik önlemlerine sahip olduğu için
 6. Alanında en iyi olan personellerle çalıştığı için
 7. Şikayet destek hattı olduğu için
 8. Sorularınıza en hızlı yanıt bulacağınız danışmanlarımız olduğu için
 9. Saklama alanlarımız yani depolarımız bölümler halinde olduğu için
 10. Her eşyanızı aynı yere değil de kategorilere ayrılarak saklandığımız için
 11. Ataşehir’in en gözde firması olduğumuz için
 12. Müşteri memnuniyeti konusunda ödün vermediğimiz için
 13. Depolarımızın temizliği için
 14. Çalışan her elemanın sizin adınıza özverili olduğu için
 15. Ataşehir eşya depolama olarak her an bu süreçte yanınızda olduğumuz için ve sayamadığımız daha çok şey için bu deneyimden sizlerde faydalanmak isterseniz bizler fastcoon Ataşehir eşya depolama olarak yanınızdayız.

Bizler her müşteri ile güven tazelemek ve her ihtiyacı olduğunda bir araştırma içine girmesin diye Ataşehir eşya depolama olarak sizler için depolayacağınız her eşyanın her detayını hesaplayarak bu yola çıkıyoruz. En önemli önceliğimiz sizi mutlu etmektir. Bunun için Ataşehir eşya depolama olarak canla başla çalışmaya devam ediyoruz.

FASTCOON ATAŞEHİR EŞYA DEPOLAMANIN ÖNCELİKLERİ NELERDİR?

 • İlk ilke olarak en büyük önceliğimiz sizin iç huzurunuzu sağlamaktır.
 • Bu süreci yönetirken dikkat kesildiğimiz en önemli nokta müşterilerimiz memnun mu?
 • Biz ekipçe çalışırken her müşteri için aynı öncelikleri ve aynı özveriyi göstermekten ödün vermiyoruz.
 • Bizimle çalışan her müşteri için aynı hassasiyet ve aynı güveni veriyoruz.
 • Sonrasında taşınacak ve depolanacak her eşya için en uygun ambalajlama ve paketleme yöntemini belirleyerek sürece devam ediyoruz.
 • Kırılması olası her eşya için sigortalı depolama yapmanız konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.
 • Bizlere gelirken danışmanlarımız tarafından bu sürecin nasıl yönetildiğine dair her türlü bilgiyi sizlere aktararak aklınızda soru işareti kalmasına engel oluyoruz.
 • Depolama esnasında sizler için ayrılmış bölümün depo numarası vs gibi durumları sizlerle paylaşıyoruz.
 • Paketleme esnasında kişisel eşyalarınızı kendiniz paketlemek istiyorsanız size bu konuda her türlü desteği sunuyoruz.
 • Eşyalarınızı belirlediğiniz bir tarihten önce veya sonra almak istediğinizde bu sizler için problem etmiyor ve her türlü kolaylığı sağlayarak eşyalarınızın teslimatını sağlıyoruz.

 

ATAŞEHİR EŞYA DEPOLAMADA ARAÇ SEÇİMİ NASILDIR?

Öncelikle şunu belirtmemiz gerekir ki bizler firma olarak taşımacılık alanında en iyi şoförler ile çalışmaktayız.

Hayattaki riskler olmakla birlikte çalışma arkadaşı seçerken seçtiğimiz her personelimizi her yönüyle değerlendirip işe uygunluğuna göre yola çıkmaya karar veriyoruz.

Eşyalarınızın araç seçimi ise eşyanızın yükseklik, ağırlık, genişlik gibi esaslarını göz önüne alarak karar veriyoruz.

Birden farklı araç tipine sahip İstanbul eşya depolama firmamız sizler için en ekonomik ve en uygun araç tipini belirledikten sonra çalışmalarına devam ediyor.

Eşyalarınızın azlık ve ya çokluğu, büyüklük ya da küçüklüğü, genişliği ya da darlığı gibi durumlarda kamyon, kamyonet, tır vs gibi araç seçeneklerimiz ile sizlere en iyi koşullarda hizmet sunuyoruz. Çünkü eşya depolama kiralarken Ataşehir eşya depolama olarak sizlere en uygun koşullarda kiralama rahatlığı sağlıyoruz.

Birden fazla firma olsa da kendiniz için en doğrusunu seçmek için detaylı araştırmalar yaptığınızı biliyoruz böylelikle bizler Ataşehir eşya depolama olarak uzun yıllara aşkın tecrübemiz ve tüm şeffaflığımız ile sizleri Ataşehir eşya depolama firması hakkında en ince ayrıntılarına kadar bilgilendirerek depo kiralama konusunda yorulmadan tercih yapmanız için bilgilendirmek istedik.

Her eşya sizin için özel olduğu için bizim içinde özeldir.

İster ihtiyaç fazlası olsun ister olmasın saklamak istediğiniz her kıymetli eşya için FASTCOON Ataşehir eşya depolamada yerimiz mevcuttur.

Kişiler tercihleri ile var olan bu detaycı süreci daha rahat yaşamak istiyorsa ki bunu her müşteri ister bizler sizlerleyiz. Gerek güven gerek itina gerek özveri gerek rahatlık gerek konfor ve sayılması imkansız olan fakat aynı zamanda gerekli olan her şey için Ataşehir eşya depolama ailesi olarak sizleri en güzel ayrıcalıklarla ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Seçimlerinizi önemsiyor ve sizlere İstanbul’un kıymetli ilçesi olan ataşehirden her türlü eşya depolama alanında Ataşehir eşya depolama olarak hizmet etmekten onur duyarız.

Her müşteri bizim hassas çizgimizdir. Ataşehirde eşya depolama alanı kiralayan hiçbir müşterimizin aklında soru işareti kalmasın diye tüm şeffaflığımızla sizlere her anlamda hizmette sınır tanımıyoruz.

FASTCOON EŞYA DEPOLAMA İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ…