Bahçelievler Eşya Depolama

Bahçelievler eşya depolama fastcoon bünyesinde Bahçelievler’e en iyi hizmet sunan evden eve nakliyat, parçalı eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı, şehirlerarası taşımacılık, kurumsa taşımacılık ve depolama gibi lojistik ve nakliyat kavramlarının tümünü karşılayan alanında profesyonel tek firma olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

EV EŞYALARINIZI TAŞIMAK VE DEPOLAMAK MI İSTİYORSUNUZ?

O zaman bunun için yapacağınız ilk şey eşyalarınızı en güvenli şekilde taşıyacak ya da depolayacak firmayı tespit etmektir.

Bizler bu anlamda sizleri birçok seçenek arasından kurtararak fastcoon Bahçelievler eşya depolama firması ile ilgili bilgilendirerek seçeceğiniz firma konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.

Bu sektöre uzun yıllar hizmet vermiş bir firma olarak işini içtenlikle ve titizlikle yapan bir şirket olarak gururluyuz.

Bahçelievler halkına hizmet ederken onlar için her şeyin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Eşyalarınızı nasıl taşınacağına ya da nasıl depolanacağına dair kaygılarınızı azaltarak en iyi hizmeti sunarak sizi memnun ediyoruz.

Sizler de bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız fastcoon Bahçelievler eşya depolamayı arayarak ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

OFİS EŞYALARINIZI YENİLERKEN ESKİLERİ ATMAYIN BİZ SİZİN İÇİN RAFA KALDIRIRIZ.

Birbirinden farklı özel olarak tasarlanmış odalarımızda size ayak bağı olan her eşyanızı rafa kaldırıyoruz.

Bahçelievler eşya depolama olarak tüm eşyalarınızı dilediğiniz kadar dilediğiniz boyutta ve miktarda depolama alanlarımıza muhafaza edebiliyoruz.

Birbirinden farklı birden fazla oda ve bölümlerden oluşan depolama alanımızda her zaman sizler için yerimiz vardır.

Nitelikli elemanlar kaliteli ekipmanlarla sizlere bu hizmetin en kalitelisini sunuyor ve memnun olmanız için her koşulda isteklerinizi önemsiyoruz.

Bizim için en önemli olan şey taşıma ve depolama sürecinde isteklerinizin tamamının yerine getirilmiş olması ve %100 memnun kalmanızdır.

PAKETLEME VE AMBALAJLAMALARIMIZI EN KALİTELİ MALZEMELER İLE YAPIYORUZ.

Fastcoon İstanbul eşya depolama olarak uzman ekip arkadaşlarımız ile en iyi paketleme ve ambalajlamayı yaparak her ürününüzü özenle sarıp kolilere yerleştiriyoruz.

Eşyalarınızın hassasiyet derecesine göre farklı kategorilere ayırarak birbirinden farklı yöntemlerle ambalajlama yaparak her ürün için farklı bir koli kullanıyoruz.

Paketleme ve ambalajlamalarınızı naylon patpat kağıtlar ile özenle sarıyor ve kırılmamaları için titizlikle çalışıyoruz.

Ofisinizden aldığımız eşyalarınızı farklı kategorilere ayırarak ambalajladığımız gibi her ürünü alındığı yeri belli bir sembol ile işaretleyerek hangi ürünün nereden aldığımızı biliyor ve herhangi bir gün ürünlerinizden birini almak istediğinizde karışıklık yaşamadan o ürünü size teslim ediyoruz.

Böylelikle paketleme ve ambalajlamada en iyi yöntemleri kullanarak sektörün enleri arasında yerimizde her zaman koruyoruz.

ARAÇ SEÇİMLERİMİZİ EŞYALARINIZA GÖRE BELİRLİYORUZ.

Bildiğiniz üzere birden fazla araç seçeneğine sahip olan firmamız her ürün için farklı bir araç tipini tercih ederek müşterileri tahsis etmektedir.

bahçelievler eşya depolama

bahçelievler eşya depolama

Her ürünün ağırlığı yüksekliği büyüklüğü birbirinden farklılaşmaktadır.

Bundan sebep ürünlerin taşınması esnasında hiçbir sorun yaşanmaması için tüm ürünlerin analizi yapıldıktan sonra eşyalarınıza en uygun araç tipini belirleyerek yola çıkıyoruz.

Elbette ki bunu yaparken bu sürece tek başımıza karar vermiyoruz sadece sizler için hangi aracın uygun olduğunu belirliyoruz akabinde belirlediğimiz araç tipini sizlerle paylaşarak Uygun gördüğünüz takdirde yönlendiriyoruz uygun görmediğiniz takdirde sizin istediğiniz bir araç tipini ayarlayarak sürece yön veriyoruz.

Eşyalarınızı taşınma esnasında hiçbir sorun yaşanmaması adına araç tipinden tutun en küçük ayrıntıya kadar değerlendiriyor ve en doğrusu hangisi ise o şekilde çalışmaya devam ediyoruz.

ASANSÖRLÜ MEKANİZMA SAYESİNDE DEĞERLİ VAKTİNİZİ BOŞA HARCAMADAN TAŞINMA İŞLEMLERİNİZİ TAMAMLIYORUZ.

Bahçelievler eşya depolamada müşteri demek her yönüyle en iyi hizmeti almayı hak eden kişiler demek. Bu sebeple çalışmalarımızı yürürken değerli vaktinizi almamak adına en hızlı taşımacılık yöntemlerinden biri olan asansörlü mekanizma sayesinde zamanı doğru yöneterek en kısa sürede en büyük işleri başarıyor.

Biz çalışmalarımızı en kısa süre içinde tamamlarken sizden kıymetli vaktinizi en güzel şekilde değerlendirmeye devam ediyorsunuz.

MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZ İLE ANINDA SORULARINIZA DÖNÜŞ SAĞLIYORUZ.

:Fastcoon Bahçelievler eşya depolama ve nakliye gibi hizmetlerden faydalanmak istediğimizde sitemizde yer alan iletişim numarası ile müşteri temsilcilerimize görüşebilir ve konu ile ilgili detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Fiyat bilgisi paketleme ve ambalajlama ücretsiz ekspertiz hizmeti depolama alanları hijyen vs konuları ile alakalı her türlü bilgi edinebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz 7/24 saat hizmet vererek her aradığınızda bize ulaşmanızı sağlıyor ve tüm sorularınıza cevap veriyorlar. Sahalarımızı ve Özen tasarlanmış odalarımızı görmeniz için sizleri depolama alanlarımıza bekliyoruz. Depolama dışında şehirler arası evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat, kurumsal taşımacılık gibi diğer konularla ilgili müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Sizleri her anlamda bilgilendirmek ve süreci hızlandırmak adına müşteri temsilcilerimiz bize düşen her çağrıya anında dönüş sağlıyorlar.

Bizleri tercih etmeniz hususunda her türlü hizmetten memnun kalacağınızı garantiliyoruz.

FASTCOON SİZLER İÇİN SİGORTALATMA AVANTAJI SAĞLIYOR MU?

Taşımacılıktan depolamaya bu sektörünün her alanında müşterilerimiz için yaptığımız her iş için sigortalatma hizmeti sağlamaktayız.

Her eşyanızın herhangi bir sebepten ötürü zarar görmesinden kimin sorumlu olduğunu dair düşüncelerinizin olduğunu biliyor ve bu anlamda siz değerli müşterilerimizin yanında oluyoruz.

Söz konusu siz ve kıymetli eşyalarınız olduğu için taşımadan depolamaya kadar her basamakta ürünlerinizle alakalı oluşacak en ufak sorun da firma yetkilileri tüm sorumlulukları üstlenerek sizin herhangi bir maddi ve manevi zarara uğramamıza müsaade etmiyorlar.

Sektörün en iyi hizmet veren firması olarak Bahçelievler’de eşyalarınızı maksimum güven ve titizlikle taşıyoruz. Siz de eşyalarınızın güvende olmasını istiyorsanız bizi arayarak her türlü ayrıcalığımızdan faydalanabilirsiniz.

HİJYEN KURALLARIMIZI OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ UYGULUYORUZ.

Arama motorlarına yazdığınız eşya taşıma ve depolama gibi kavramların karşılığını birden fazla firma çıkmaktadır.

Fakat bilmenizi isteriz ki her firma işinin hakkıyla yapmıyor ve bu süreçte sizleri mağdur edebiliyorlar.

Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamanız için fastcoon Bahçelievler eşya depolama sizler için kapılarını ardına kadar açıyor.

Hijyen kurallarını değinirken bazı firmaların depolama alanlarını bodrum tarzı yerler olarak değerlendirdiklerini görüyor ve biliyoruz. Bu tarz yerlerde ise hijyen kurallarının hiçbir şekilde uygulanmadığını hatta tam tersi bir şekilde müşterilerimizin eşyalarının her türlü zarara uğrayabileceği riskinin olduğunu dile getiriyoruz.

Biz var geniş yüz ölçümüne sahip sağlarımızda ve sizin için özel olarak tasarlanmış odalarımızda her türlü hijyen kurallarına uyarak eşyalarınızı bıraktığınız gibi almanızı sağlıyoruz.

Bazı gün ve saat aralıkları uygulanacak şekilde depolarımız sahalarımız ve özel odalarımız sürekli temizleniyor ve olumsuz bir durumun oluşması önleniyor.

Böylelikle hiçbir ürününüz için hijyen ile alakalı tek sorun yaşanmadan ürünleriniz koruma altına alınıyor.

Bizler Bahçelievler halkına sektörün en iyi hizmetini sunmaktan Onur duyuyoruz.

Her yeni gün profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile birlikte sizin için en iyisini yapmak adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Bir firma seçerken seçtiğiniz firmanın her detayını gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Yapacağınız en küçük hatalı tercih belki de tüm eşyalarınızın heba olmasına neden olacak. Bizler sizler için en iyisini yaparken sizler kendiniz için en iyisini seçin.