Beylikkdüzü Eşya Depolama

Beylikdüzü eşya depolama firması İstanbul Beylikdüzü ilçesine en kaliteli taşımacılık ve depolama hizmeti sunmak için sizlere bir telefon kadar uzak. Kaliteli hizmet kavramını en iyi koşullarda sunan bir firma olarak İstanbul’un lojistik sektöründe üst sıralarda her zaman yerini korumaya devam etmektedir.

Beylikdüzü Eşya Depolamanın Önemi

beylikdüzü eşya depolama

beylikdüzü eşya depolama

Bizler burada size taşımacılık ve eşya depolama öneminden bahsedeceğiz. Taşımacılık süreci birden fazla başlık altında ifade edilebilir. Birbirinden farklı birçok taşımacılık türü mevcuttur. Bunlar; Evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, parçada eşya taşımacılığı, kurumsal taşımacılık, ofis taşımacılığı diye birbirinden farklı fakat ortak paydada olan taşımacılık türleridir.  Fastcoon Beylikdüzü eşya depolama olarak yukarıda saymış olduğumuz tüm taşımacılık türlerinde kaliteli hizmet sunuyoruz. Seçeceğiniz taşımacılık türü ne olursa olsun seçeceğiniz tek bir firma mevcut o da İstanbul’un en iyisi olan Fastcoon… Taşımacılık tanımını yapacak olursan var olan eşyalarınızı bir yerden alınan başka bir yere taşınması sürecini ifade etmektedir. Taşımacılık stresli ve karmaşık bir süreçtir. Fakat seçeceğiniz firma bu süreçte size taşımacılığınız eğlenceli bir hale getirebilir veya sizin için stresli bir sürece neden olabilir. Fastcoon olarak sizler için bu süreci en eğlenceli şekilde yürütüyoruz. Firmamız en büyük önceliği müşterilerini memnun etmektir. Bu sebeple bu sürece en doğru şekilde yönettiğimizi ve alacağınız hizmet ne olursa olsun aynı titizlikle çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

 İstanbul Beylikdüzü Eşya Depolama

En önemli ayrıcalığımız sektöre yeni başlamamış ve bu sektöre uzun yıllar emek harcamış bir firma olarak yolumuza devam ediyor olmamızdır.

İstanbul Eşya Depolama olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti,  geniş araç filosu, özel olarak tasarlanmış depolama alanları, ambalajlama ve paketlemede en kaliteli malzemelerin kullanılması, profesyonel çalışma arkadaşları ile çalışıyor olmamız, ücretsiz müşteri temsilcilerinin olması, üst seviyede güvenlik önlemleri, sigortalatma, kapsamlı hijyen kuralları ve en uygun fiyat garantisi ile sektörün en büyük ayrıcalıklarını bir arada barındıran tek firma olarak yaptığımız işten mutluluk duyuyoruz.

Vizyon olarak benimsediğimiz müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuş ve tüm çalışmalarımızda bu kuralı başa tutturarak yolumuza devam ediyoruz.

PAKETLEME VE AMBALAJLAMALARINIZ BİZ YAPIYORUZ

Paketleme ve ambalajlama bu sürecin ilk ve öncelikli kurallarından biridir.

Seçtiğiniz firma ürünlerinizi hangi kalitedeki malzemelerle ve hangi ekip arkadaşları ile yaptığı konusunda aklımızda ufacık bir tereddüt uyandırıyorsa bu asla tercihiniz olmamalı. Çünkü bunun tercihiniz olması durumunda kıymetli eşyalarınızın zarar göreceğinden emin olabilirsiniz.

Fastcoon Beylikdüzü olarak taşımacılık ve depolama sürecinde tüm eşyalarınız için birbirinden farklı ambalajlama ve paketleme tekniği kullanarak birbirinden kaliteli malzemelerle tüm ürünlerinizi aynı hassasiyetle sarıyor ve sizin için özel olarak tasarlanmış kolilere yerleştirerek çalışmaları için hazırlıyoruz. Ürünlerinizin farklı hassasiyette olmasından kaynaklı olarak her biri için farklı bir Özen gösteriyor ve kolillemeleri kategorize ederek ayırıyoruz.

Ofis eşyalarımız veya ev eşya alırız veya parçada eşya eşyalarınızın türü ne olursa olsun her türlü paketlemeyi en kaliteli malzemelerle yaparak süreci tamamlıyoruz.

Depolamak istediğiniz ürünleri depolama alanlarınıza götürürken paketleme ve ambalajlama yaptığımız ürünleri birbirinden farklı tarihlerde almak istersiniz diye paketlenmiş kolilerin üzerine numaralandırma, tarihi veya isim yazarak o tarihte alacağınız ürünün sizlere kolaylıkla teslim edilmesini sağlıyoruz.

ÜCRETSİZ EKSPERTİZİMİZ SÜRECİ EN DOĞRU ŞEKİLDE YÖNETMEK İÇİN YANINIZDA

Taşımacılığın en önemli noktalarından biri de süreci nasıl yönetebileceğinizi dair uzman bir çalışma arkadaşınızın size var olan konumu aktarabilmesidir.

Bizler ücretsiz ekspertiz hizmeti sunarak hem siz değerli müşterilerinize hem de firmamıza büyük kolaylıklar sağlayarak süreci daha yaşanılabilir bir hale getiriyoruz.

Ücretsiz ekspertiz hizmetini sunarken uzman ekip arkadaşımız bulunduğunuz konuma gelerek ofisimizin veya evinizin bulunduğu konumda eşyalarınızın ağırlığı yüksekliği küçüklüğü büyüklüğü azlığı ve çokluğu gibi konularla alakalı bir fizibilite çalışması yapıyor ve bunu fastcoon Beylikdüzü firma çalışanlarına ileterek sürecin nasıl ilerlemesi gerektiği konusunda görüşüyor.

Özellikle ekip arkadaşlarımız bulunduğunuz konuma geldikleri takdirde süreç çorap söküğü gibi birbiri ardına sağlıklı bir şekilde ilerliyor.

Hangi personelin hangi departmanda görev alacağından işlerin hangi şekilde ilerleyeceğine kadar her detay düşünülerek işe başlanıyor.

Bu durumda daha kaliteli bir taşımacılık ve depolama süreci yaşanıyor ve sizler çok daha rahat bir konfor alanını elde etmiş oluyorsunuz.

Böylelikle sizin için değerli olan eşyalarınız taşınırken kıymetli zamanınız size kar kalıyor.

 HİJYENİN EN İYİ ADI FASTCOON

Fastcoonn Beylikdüzü firmamız sizlere hizmet ederken hijyen kurallarına dikkatli bir şekilde uygulayarak eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesine engel oluyorlar.

Hem çalışma esnasında hem taşımacılık esnasında hem de depolama esnasında her türlü temizlik kurallarına dikkat ederek ürünlerinizin tertemiz ve yepyeni kalmasına özen gösteriyoruz.

Ürünleriniz depolama alanlarımızda saklanırken her türlü haşere böcek sel yangın ve benzeri gibi durumlara yalnız kalmasın diye özel odalarımız sürekli dezenfekte edilerek kontrol sağlanmaktadır. Böylelikle temizlik adına yürütülen her çalışmada müşteri memnuniyeti %100 e ulaşmış oluyor.

EŞYALARINIZIN GÜVENLİĞİNDEN BİZ SORUMLUYUZ.

Fastcoon Beylikdüzü olarak çalışmalarımızı yürütürken güvenlik kavramını fazlasıyla önemsiyor ve ona göre çalışıyoruz.

Güvenlik kavramı kişilerin her zaman kendini garantiye alma ihtiyacından doğan bir kavramdır.

Fastcoon olarak eşyalarınızın güvenliğinde çok titiz davranarak süreci boyunca hiçbir sorun olmamanız için her türlü tedbiri alıyoruz.

Dualarımızda eşyalarımız depolanırken birden farklı alanda 7/24 aktif kamera sistemi ile sağlarımız ve odalarımız izlenmektedir.

Firma olarak güvenlikte her türlü hassasiyeti önemsiyor ve çalışma arkadaşlarımızın da hassasiyette olduklarını bilmenizi istiyoruz.

7/24 kamera sistemi dışında özel güvenlik ve gece bekçilerinin de eşlik ettiği bir konuşma metodu uygulayarak her an eşyalarınızın güvenliğinden sorumlu oluyoruz.

Fastcoon Beylikdüzü halkına hizmet sunarken kaliteden ödün vermiyor ve her şeyi sizin için en ince ayrıntısına kadar ince eleyip sık dokuyor.

ARAÇ SEÇİMLERİNİ SİZİN İSTEĞİNİZE GÖRE DÜZENLİYORUZ.

Fastcoon Beylikdüzü eşya depolama firmamız çok geniş araç filosuna her müşteri ve eşyası için farklı bir araç tipini tahsis etme lüksüne sahip İstanbul’un en gözde firmalarından biridir.

Böylelikle araçlarımız eşyalarınızın durumuna paralel olarak değişmektedir.

Eşyalarınızın azlığı çokluğu yüksekliği genişliği ağırlığı gibi durumlar göz önüne alınarak sizin için uygun olan araç bilgisi size aktarıldıktan sonra sizinle birlikte ortak bir karar alarak belirlenen araç eşyalarınız için yola çıkıyor.

Böyle bir ayrıcalıklı çalışmamızdan kaynaklı olarak ekip arkadaşlarımız eşyalarınızın taşıması esnasında araçlara yerleştirirken en ufak sorun yaşamadan eşyalarınızı taşımış oluyor.

Hiçbir eşyanız açıkta kalmadan en doğru şekilde araca yerleştirilerek götürüleceği yere teslim ediliyor.

Beylikdüzü eşya depolama firması ve çalışanlarına emanet edeceğiniz her eşyanızın güvende ve emin ellerde olduğunu bilmenizi isteriz.

Sizlerin bu süreçte en çok önemsediği konunun güven olduğunu biliyor ve firmamızın vizyonunun güven olduğunu belirtiyoruz.

Eşyalarınızın taşıması ve ya depolanması gibi bir ihtiyacınız varsa yapmanız gereken tek şey sitemizde yer alan iletişim numarasını arayarak iletişime geçmek ve sunulan tüm hizmetlerle alakalı bilgi almaktır.

Eşyalarınız Fastcoon’a emanet…