Fatih Eşya Depolama

Fatih eşya depolama da ücretsiz ekspertiz hizmeti var mıdır?

Bu soruya cevap olarak belirtmek isteriz ki tüm müşterilerimiz için eşya depolama ve taşıma öncesinde uzman ekip arkadaşımız tarafından ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak sunmaktayız.

Ekspertiz de yer alan arkadaşlarımız depolama ve taşıma öncesi sizlere ulaşarak konum bilginize alarak bulunduğunuz yere geliyor ve taşıma sürecinin ne şekilde olacağını şekillendiriyor.

Şekillenen tablo çerçevesinde tüm çalışma arkadaşlarımız belirli kurallarla birlikte taşıma sürecini ve depolama sürecine başlıyorlar.

Süreci en doğru şekilde ve sıfır hata ile yönetmek için her personelin alanında çok nitelikli olmasına dikkat ediyor ve hassasiyetinizi önemsiyoruz.

Eşyalarınızın sizler için çok kıymetli olduğunu bilerek hareket ediyor ve aynı değeri eşyalarınıza firma olarak bizler de veriyoruz.

Ücretsiz ekspertiz yardımı ile eşyalarınızın bulunduğu konumdan en doğru araçlarla ve ekipmanlarla alınmasını sağlıyor ve depolama alanlarına taşıyoruz.

EŞYA DEPOLAMA ALANLARIMIZI SİZİN İÇİN ÖZEL OLARAK TASARLADIK.

Firma olarak fatih ilçesinde çok büyük bir alana sahip birbirinden farklı sağlar ve sizin için özel olarak tasarlanmış odalardan oluşan depolama alanlarında eşyalarınızı koruma altına alıyoruz.

Firma olarak her zaman müşteride ve %100 memnuniyeti sağlamak adına sahalarımıza en yeni tasarımlarla mimari dokunuşlar yapıyoruz.

Sizin için özel olarak tasarlanan odaları kiralamak adına ofisimizde sizi ağırlamak ister ve bu konuyla alakalı bilgileri size aktarmak isteriz.

Özel odalarda sizin için tasarlanmış kişisel erişim kodu olarak sadece müşteriye ait olan anahtar bir başka müşteriye teslim edilmiyor ve sadece sizde saklı kalıyor.

Özel olarak tasarlanan odalarımızda depolama alanlarına getirilen hiçbir eşyamızı yerde ya da kuytu köşelerde saklamıyoruz özel odalar için tasarlanmış o da işlerinde mevcut raflardan oluşan bu ara monte edilmiş raflarda eşyalarınızı saklıyoruz. Böylelikle sel vs gibi olumsuz durumlarda hiçbir eşyanız suya maruz kalarak zarar görmüyor.

Sizin için tasarladığımız odalarda oda kiralamak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek kendiniz için en uygun odayı kiralayabilirsiniz. Güven ve titizliğin en önemli adresi fastcoon fatih eşya depolamadır…

MAKSİMUM HİJYEN İLE EŞYALARINI TERTEMİZ KALIYOR.

Fastcoon fatih eşya depolama tüm hijyen kurallarını dikkate alarak eşyalarınızı teslim ettiğiniz depolara özenle bakıyor ve her gün temizliğini gerçekleştiriyor.

Temizlik personeli arkadaşlarımızın bu konuda çok hassas çalıştığını belirterek sizin için tasarlanmış odaları özel olarak temizlediklerini ve her sahada her gün temizliğin yapıldığını belirtmek isteriz.

Hijyen kurallarının olmadığı bir yerde böcek haşere küf mantar ve daha buna benzer birçok olumsuz durumun oluşabileceğini bilmenizi isteriz.

Ve yine belirtmek isteriz ki bu alanda tecrübe sahibi olmayan birçok firma bu tarz sorunlarla sizi karşı karşıya bırakabilir.

fatih eşya depolama

fatih eşya depolama

Bir sorunla karşılaşarak stres olmamızı ya da tedirgin olmanızı istemediğimiz için firmamız ve çalışanlarımız adına %100 hijyen kurallarının uygulandığını belirterek yerinde bunları tespit etmeniz için sahalarımızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Fatih eşya depolama tüm sahalarında günün belli saatlerinde gerekli dezenfekte işlemlerini ve temizlik işlemlerini uygulayarak özel odaların ve sahaların sürekli temiz kalmalarını sağlıyor bu da eşyalarınız adına hiçbir sorun yaşamamanız için çok önemli bir neden böylelikle eşyalarınız hijyen bir ortamda saklanırken sizler asla tereddüt etmiyorsunuz.

ODALARINIZI DAHA MİNİMALİST Mİ TASARLAMAK İSTİYORSUNUZ?
Böyle bir isteğinizi yerine getirmek için evinizde yer alan fazla eşyalardan kurtulmak ve aynı zamanda kıyamadığınız için atmak istemiyorsanız bir depolama alanına ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuzdur.

Tabii ki depolama alanını tercih ederken birden fazla seçeneğin olduğunu ve kendiniz için hangisini doğru olduğuna karar veremiyorsanız fastcoon fatih eşya depolama ile iletişime geçerek en doğru kararı verebilirsiniz.

Odanızı yenilerken eski eşyalarınızı atmadan istediğiniz kadar saklama alanlarımızda depolayabiliyoruz. İstediğiniz tarihte ürünlerinizi tekrar size teslim etmek için yola çıkıyoruz.

Daha yaşanılabilir daha minimalist bir oda istiyorsanız ve eşyalarınızı en doğru yerde saklamak istiyorsanız müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla bizlere ulaşabilir ve bu süreçle ilgili destek alabilirsiniz.

Fatih eşya depolama olarak her zaman size hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz.

Önceliğiniz önceliğimizdir…

PAKETLEME AMBALAJLAMA YAPARKEN NELERE DİKKAT EDİYORUZ?

Paketleme ve ambalajlama depolama ve taşımacılığın en önemli süreçlerinden biridir.

Eşyalarınızı depolama alanlarımıza götürmeden önce fastcoon fatih eşya depolama çalışanları tarafından özenle sardıktan sonra kutulara yerleştirerek araçlara alıyoruz.

Bu süreçte çalışanlarımızın dikkat ettiği hususların başında eşyalarınızın hassasiyeti gelmektedir.En kaliteli malzemeleri, ambalajlama kağıtlarını ve özel kolileri kullanarak paketleme aşamalarını sonlandırmaktadırlar.

Ambalajlama için naylon patpat kağıt kullanarak ve kaliteli bantlarla jelatinlerle iyice sardıktan sonra özel olan kutulara yerleştirerek araçlara taşımaktadırlar. Tabii ki paketleme bittikten sonra kolilerin üzerine yazılması gereken özel tarihler, harf, odaların içeriği, kişilerin özel eşyası ise isimleri belirtilerek yazarak belirtmektedirler.

Böylelikle farklı tarihler arasında bir eşyanızı depolama teslim almak istediğimizde elinizle koymuş gibi buluyor saatlerce aramıyorsunuz.

BİRBİRİNDEN FARKLI ARAÇ SEÇENEKLERİ İLE EN DOĞRU ARAÇ SEÇİMİNİ YAPARAK SİZİN İÇİN YOLA ÇIKIYORUZ.

Eşyalarınızın ağırlığı, küçüklüğü, büyüklüğü ve yüksekliği göz önüne alınarak ekspertizimiz aracılığı ile tespit edildikten sonra firmamıza aktarılan bilgiler doğrultusunda sizin için en doğru aracı seçiyor ve eşyalarınız için yönlendiriyoruz.

Tır, kamyon, kamyonet, üstü açık, üstü kapalı ve daha birbirinden farklı araç seçenekleri ile fastcoon fatih eşya depolama olarak Fatih’in en gözde firması olarak size hizmet vermekteyiz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz araç seçeneklerinden eşyalarınız için en uygun olanı hangisi ise belirleyerek sizlerle paylaşıyor ve bu sürece birlikte karar veriyoruz.

Yola çıktığınız firma fastcoon ise asla tereddüt etmenize gerek yok. Çünkü sizin için bu sürecin her detayını en ince ayrıntısına kadar düşünmüş ve sizleri stresten alıkoymuşuzdur.

Güven ve kalitenin en iyi adresi ve profesyonelliği ile yıllarca bu sektöre emek vermiş bir firma olarak eşyalarınızı gözümüz gibi koruyoruz.

ASANSÖRLÜ SİSTEM KURARAK ZAMANI DAHA DEĞERLİ KULLANIYORUZ.

Yıllardan beri taşımacılık ve depolama kişilerin ihtiyaçlarından doğan önemli bir süreçtir.

Bizler sizler için bu süreci en doğru şekilde yöneterek kıymetli zamanınızı çok daha kaliteli kullanmanızı sağlıyoruz.

Yüzyıllar önce beden gücü ile sırtta taşınan ve bir yerden bir yere giderken bazen günler haftalar hatta belki aylar alan bir taşımacılık yöntemine asansörlü mekanizma kullanarak son veriyoruz.

Asansörlü sistem profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından eşyalarınızın en güvenli şekilde taşındığı ve zamanı en doğru kullandığı mekanizmalı bir sistemdir.

Bu mekanizmalı sistem sayesinde eşyalarınızı en kısa sürede ve en hızlı şekilde fastcoon fatih eşya depolama olarak saklama alanlarımıza götürüyor ve zamanı kaliteli yaşamanız için size fırsat tanıyoruz.

Yukarda saymış olduğumuz her ayrıcalıklı durumdan faydalanmak için fastcoon fatih eşya depolama müşteri temsilcilerine sitemizde yer alan iletişim numaralarını arayarak ulaşabilir ve süreçten faydalanabilirsiniz.

Her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz bunun için bizler gece gündüz demeden çalışıyor ve konforunuzu sağlamayı amaçlıyoruz.