SANCAKTEPE EŞYA DEPOLAMADA FASTCOON ÖNCÜ FİRMA—–

Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası'nda bir ilçedir.  Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün gibi önemli bağlantı yolları bu ilçenin sınırları içerisinden geçmektedir.

FASTCOON SANCAKTEPE EŞYA DEPOLAMADA GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINIYOR MU?

Bizler eşya depolama alanlarımıza eşyalarınızı taşırken 7/24 güvenlik önlemleri alarak olası herhangi bir sorunda sizin kafanız rahat etsin diye firma olarak güvenliği en üst seviyelere taşıyoruz.

Lojistikte büyük çığır açmış bir firma olarak FASTCOON size en iyi hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

FASTCOON SANCAKTEPE EŞYA DEPOLAMADA SAHALARIN TEMİZLİĞİ NE DÜZEYDE?

Eşya depolamada farklı alanlar ve özel odalara ayrılmış bölümlerde saklanan eşyalarınızın ne durumda olduğunu merak etmeniz çok doğaldır.

Sancaktepe eşya depolamada fastcoon olarak size özel olarak ayılırmış her odanın hijyeninden sorumluyuz. Bu özel odalar ve sahalar her zaman havalandırılmakta ve ilaçlanmaktadır. İlaçlama cümlesi sizi ürkütmesin. Bu ilaçlama aslında tam olarak eşyalarınıza zarar verebileceğini düşündüğümüz eşyalarınızı koruma amaçlı saha içerisinde yapılan bir çalışmadır. Bildiğiniz üzere hijyene önem vermeyen firmaların saklama alanları genel olarak bodrum tarzı yerler olduğundan bu tarz yerler haşere ve böcek gibi şeylerin olma olasılığı çok yüksek bu tarz yerlerde hijyen olmadığından eşyalarınız zarar görebilir ve hatta eşyaları teslim aldığınızda farkında olmadan eşyalarınız içerisine yerleşen böcek ve haşereleri evinize kadar götürmüş olabilirsiniz. Sizde takdir edersiniz ki bu durumun gerçekleşmesi işlerin çıkılmaz bir hal almasına neden olacaktır. Sancaktepe eşya depolamanın fastcoon firması -olarak her zaman saklama alanlarınızı temizliyor ve ilaçlıyoruz böylelikle yukarda bahsettiğimiz duruma müsaade etmiyoruz. Bu nedenle sizlere belirtmek isteriz ki firma seçerken dikkatli olmanız ve profesyonel olmayan yerlerle çalışmamanız.

Sancaktepe eşya depolama kiraları ne kadar?

Bu konuda çok çeşitli fiyatlar olsa da piyasa da bizler fiyat noktasında eşyalarınızın durumunu göz önüne alarak fiyat belirliyoruz. Eşyalarınızın ağırlığı ve büyüklüğü bu durumda fiyatı belirlemektedir.

Eşyalarınız az ya da çok olabilir bu sebeple bir fiyat belirlemek pekte objektif olmayacağından eşyanın boyutu ve ağırlığına göre sizi bilgilendiriyoruz.

SANCAKTEPE EŞYA DEPOLAMADA FASTCOON’UN ÜCRETSİZ EKSPERTİZ HİZMETİ VAR MI?

Elbette ki sizler için en iyi hizmeti sunmaktan ödün vermiyor ve ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz.

Peki ekspertiz ne için önemlidir?

Eşyalarınız depolanmadan önce uzman kişi tarafından denetlenerek taşınma şeklinin nasıl olacağına karar verilen ve ona göre bir planlama yapıldığından kaynaklı ekspertizin önemi çok büyüktür.

Sancaktepe eşya paketlemede FASTCOON nelere dikkat etmektedir?

Öncelikle eşyalarınızı e özel seçilmiş koliler ve ambalajlama kağıtları ile hazırlıyoruz.

Hazırlamadan önce eşyalarınızın hassasiyet derecesine göre paketleme tarzını değiştiriyoruz.

Paketlenen ambalajlanan her eşya kolilere alınarak varsa belirtilmesi istenen bir tarih ve ya eşyanın alındığı oda ismi kutulara yazarak alınacak tarihte karışıklığa engel olunuyor.

Böylelikle hem siz hem de çalışma arkadaşlarımız daha sistemli bir şekilde aradıklarınıza ulaşabiliyorsunuz.

Ambalajlama kağıtlarının tümü üst düzey kalite standartlarında geçmiş malzemeler olarak alınıyor ve sizin için kullanılıyor. Koliler özel bantlarla paketleniyor açılmasına ihtimal bile vermiyoruz.

FASTCOON SANCAKTEPE EŞYA DEPOLAMDA KULLANILAN ARAÇLARIN ŞOFÖRLERİ TECRÜBELİ Mİ?

Bizler sancaktepe FASTCOON firması olarak işin ciddiyetinin farkındayız. Bu sebeple çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın hepsi işinde uzman şoförlerimiz uzun yıllar bu işle uğraşmış en dar alanlara bile ustalıkları ile araç koyabilir ve çıkarabilirler. Bildiği üzere bu sektörde bu işi amatörce yapan yerlerde mevcut bu firmaları araştırırken her detayına inin aksi halde işleriniz karmakarışık bir duruma gelecektir. Sancaktepe eşya depolamada FASTCOON sahalarımıza eşyalarınızı teslim etmeden önce gelip görebilir ve eşyalarınızı kime ve nereye bırakacağınızı test edebilirsiniz.

Gelemeyecek olan müşterilerim için sitede yer alan irtibat numarası ile iletişime geçmelerini rica ediyorum. Uzunca kalabilir ve istediğiniz tarihte alabilirsiniz. Kişi isterse eşyasını günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak depolarda muhafaza edebilir. Depoları şu kadar zaman bu kadar gün ya da hafta kiralamak zorundasınız diye bir şart koşmadan fastcoon sancaktepe eşya depolama istediğiniz zaman dilimine ve kendi şartlarınıza göre kiralama şansına sahipsiniz.

Sancaktepe eşya depolamada FASTCOON  Anadolu yakasının en iyi nakliyat firmalarından biri olarak bu alanda tamamen müşteri odaklı çalışmaya devam etmektedir. Eşyalarınızın güvende olduğunu bilmek sizi mutlu eder sancaktepe eşya depolama sizi mutlu etmek için yanı başınızda. Firma olarak her anlamda profesyonel çalışmaktayız. Sonuç olarak emanet ettiğiniz eşyalar sizin için kıymetli ise bizim içinde kıymetlidir.

Bazen ev yenileme, bazen eski eşya, bazen tayin gibi durumlardan kaynaklı sizin için ayakbağı olduğunu düşündüğünüz siz yük olacak her eşya için sancaktepe eşya deposunu FASTCOON dan kiralamayı unutmayınız. Sancaktepe eşya deposu kiralamak için tüm Anadolu yakasına yetecek kadar saklama alanımız mevcuttur. Bu sebeple yer var mı diye düşünmek yerine bizleri arayarak iletişime geçebilirsiniz. Eşyalarınız depolarda muhafaza edilirken sizler evlerinizde rahatça oturabilirsiniz.

Sancaktepe eşya depolamada sadece kamera sistemi ile mi güvenlik sağlanıyor?

Bu soruya kısmen cevap olarak yazımızın başında değinmiştik fakat şunu belirtmek isteriz ki sadece kamera sistemi değil de vardiyalı olarak çalışan arkadaşlarımız var. Kameranın en ufak bir sorununda şahısların olması güvenlik önlemlerini arttırmış oluyor. Böylelikle eşyaların çalınması gibi bir durum yaşamıyorsunuz.

İletişime geçtiğinizde sancaktepe FASTCOON çalışanları olarak sizleri her konuyla ilgili bilgilendiren müşteri temsilcilerimiz isterseniz ücretsiz ekspertiz göndererek eşyalarınızın analizini yaptırıyor ve depolama öncesi olacaklar hakkında sizi bilgilendiriyorlar. Dilerseniz ofisimize gelerek yüz yüze görüşmede sağlayabilirsiniz.

Sancaktepe eşya depolamada FASTCOON olarak diğer firmalardan farklarımız nelerdir?

 • Örneğin; eşyaların çok temiz muhafaza edilmesi.
 • Sahaların hijyenik olması.
 • Özel tasarlanmış odalarda havalandırma sisteminin olması.
 • Yangın söndürme ekipmanlarının tamamının aktif olması.
 • Sahaların ve odaların çok geniş ve yüksek olması.
 • Haşere ve böcek oluşmaması için ilaçlamanın yapılması.
 • Başka firmalara kıyasla daha ekonomik olması.
 • En kaliteli ambalaj ve kolilerin kullanılması.
 • 7/24 güvenlik sisteminin aktif olması.
 • Müşteri temsilcilerinin olması.
 • İstenilen tarihe göre kiralama yapılıyor olabilmesi.
 • Her zaman ulaşım anlamında hızlı olması.
 • Teslimatta asla sorun yaşanmaması.
 • Tüm ekibin profesyonel olması.
 • Sektöre uzun yıllar harcamış ve bu işte tecrübe sahibi olmaları.
 • Lojistik kavramı içerisinde olan her bilgiye sahip olması.
 • Sorularınıza cevap bulması.
 • Çözüm odaklı çalışması.
 • Müşteri odaklı olması.
 • Sigortalama anlamında sözleşmede var olan her cümleye tamamen sadakat göstermesi.
 • Sizlere verilen her sözün yerine getirilmesi.
 • Çalışanların titiz ve aynı zamanda çok hızlı olması.
 • Kurumsal olması.
 • Herkes tarafından tercih edilmesi…
 • Ve belki de sayamadığımız binlerce fark sancaktepe eşya depolamayı diğer firmalardan ayıran özelliklerdir.

Her zaman bu yolda ilerlerken daha iyi ne yapabiliriz ne yapmalıyız diye sürekli kendimizi güncelliyor ve sizlere her defasında kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Değişime ve yeniliğe açık ileri görüşlü müşteri odaklı çalışmayı vizyon edinmiş bir firmayız.

Daha fazla neresi olsun diye düşünmemeniz adına sancaktepe eşya depolamada FASTCOON firmamız ile ilgili tüm bilgileri aktardık. Yapmanız gereken tek şey kıymetli eşyalarınız için bizimle iletişime geçmeniz.

FASTCOON için değerlisiniz…