ŞİŞLİ EŞYA DEPOLAMA

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan şişli taşıma ve depolama gibi ihtiyaç duyduğu her iş için Fastcoon ile iletişime geçerek işlere çözüm üretebilir. Fastcoon şişli eşya depolama da şişli ilçesinde büyük yankı uyandıran en iyi çalışma sistemleri ile bu işi ciddiyetle yapan bir firmadır. Fastcoon şişli eşya depolamada hem malzeme hem de nitelikli çalışma arkadaşları ile çalışarak şişli eşya depolamada farklı bir konuma sahiptir.

FASTCOON ŞİŞLİ EŞYA DEPOLAMADA HİJYEN KOŞULLARI NELERDİR?

Şişli ilçesinin en temiz ve kurallar çerçevesinde eşya depolama alanına sahip tek firma olarak fastcoon müşteri memnuniyetini yüzde yüz sağlamak amacıyla gerekli tüm önlemleri almaktadır. Eşyalarınızı güvenle teslim edeceğiniz tek adresin fastcoon olduğunu belirtmek isteriz.

Fastcoon hijyen önlemleri;

  • Her saha temizlenir.
  • Özel odalar ve bölümler dezenfekte edilir.
  • Her yerde havalandırma sistemi bulundurulur.
  • Böcek ve haşereler için ilaçlama yöntemi uygulanır.
  • Küf ve mantar gibi oluşması muhtemel konularda farklı temizlik önlemleri alınır.
  • Doğal afet gibi olumsuz durumlar için her türlü teknolojik aletler bulundurulur.
  • Her koşulda söz konusu temizliğin içerisinde hangi başlık olursa olsun fastcoon şişli eşya depolarında tüm hijyen önlemlerini en ince ayrıntısına kadar almaktadır.
  • Önlem alınmayan her konu müşteri memnuniyetini azaltacağı için yıllarca bu alanda hizmet vermiş sektörün enlerinden olan FASTCOON işini asla şansa bırakmamakta ve bu anlamda gereken her türlü önlemi almaktadır.
  • Hijyen kelimesi çok geniş kapsamlı bir kavramdır. Yani sadece var olan bir deponun silinmesini tanımlamaz. Fastcoon şişli eşya depolama hijyen tanımını şu şekilde yapmaktadır: Hijyen eşyalarınızı emanet ettiğiniz deponun her alanında dezenfekte edilmesi, gerekli alanların ilaçlanması, özel odaların temizliği, sahaların temizliği vs gibi tüm hijyen kavramlarının tanımına karşılık gelmektedir.

FASTCOON ŞİŞLİ EŞYA DEPOSUNDA EŞYALARINIZIN DEPOLANMA AŞAMALARINI NASIL DÜZENLEMEKTEDİR?
Öncelikle eşyalarınızı depolamadan önce fastcoon şişli eşya depolama ekibinden ücretsiz ekspertiz gönderilerek eşyalarınızın keşfini gerçekleştiriyoruz. Akabinde uzman ekip eviniz ya da ofisinizin konumunu belirleyerek kat sayısı varsa kat sayısı yahut dükkan vs gibi yerlerden alınacaksa eşyaların alınacağı alanın konumunu belirliyor. Daha sonra eşyaların büyüklük-küçüklük, ağırlık gibi durumlarını analiz ediyor. Böylelikle kullanılacaksa asansör sistemi ne şekilde kullanılacak bunu fastcoon çalışanlarına aktarıyor. Diyelim ki eşyalarınızın bulunduğu alan sokak ya da cadde girişinden alınacak asansörlü sistemin nereye kurulacağını belirliyor. Böylelikle sistemi kullanacak arkadaşalar geldikleri zaman sistemi nereye kuracaklarını düşünerek zaman kaybı yaratmadan eşyalarınızı araca yükleme işlemini rahatlıkla tamamlıyor.

Araca yüklenen eşyalar düzenli bir şekilde fastcoon şişli eşya depolama alanlarına gitmek için yola çıkıyor.

FASTCOON ŞİŞLİ EŞYA DEPOLAMADA PPAKETLEME VE AMBALAJLAMA YAPAN ARKADAŞLAR FİRMA ÇALIŞANLARI MI?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki fastcoon bünyesinde çalışan her birey firma elemanıdır. Bundan kastımız nedir diye soracak olursanız daha açık belirtmemiz gerekir ki sektörde işin ehli olmayan firmalarda mevcut. Bu sebeple bazı yerlerde firma elemanı yerine günlük eleman çalıştırarak işten anlamayan sektöre hakim olmayan çalışma arkadaşları ile çalışarak eşyalarınızı taşıma esnasında takibi yapılmadığı için ürünlerinizin zarar görme olasılığı çok yüksek olduğundan sizler için burada firma elemanının önemine vurgu yapmak istedik.

FASTCOON şişli eşya depolamada çalışan her personelimiz bizimle birlikte bu sektöre yıllarını harcamış alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Fastcoon sizin için her şeyi düşünerek taşıma ve depolamada sorun yaşamamanız adına tüm detayları değerlendirerek işe başlıyor.

Bu sebeple seçeceğiniz firmanın çalışan personellerinin nitelik bakımından olması gereken kişiler olduğundan emin olmanızı tavsiye ederiz.

FASTCOON ŞİŞLİ EŞYA DEPOLAMADA ARAÇLARI NEYE GÖRE BELİRLENİYOR?

Bu konu ile alakalı birden fazla yorum yapabiliriz. Fakat fastcoon şişli eşya depolama olarak bizler araç seçimlerimiz müşterilerimizin eşya durumunu göz önüne alarak müşterilerimiz ile yaptığımız istişare sonucu ortak paydada buluşarak belirliyoruz.

Çünkü aracalar birbirinden farklılaştığı gibi müşterilerin eşya oranları da birbirinden farklı. Böylelikle sizin için en doğru kararı vermemiz için eşyalarınızın keşfi için gönderilen ekspertiz uzmanımız ile iletişime geçerek uygun olanı belirliyoruz ve belirlemiş olduğumuz aracın türünü sizinle paylaştıktan sonra onayınızla birlikte harekete geçiyoruz.

Araç seçimi sizi memnun etmediği takdirde bunu ilgili kişilerle paylaşmanızı varsa farklı bir talebiniz bildirmenizi rica ediyoruz.

FASTCOON ŞİŞLİ EŞYA DEPOLAMADA ARAÇ SEÇENEKLERİ NELERDİR?

Firmamız bünyesinde birden farklı araç seçeneği vardır. Birkaç örnekle sizler için araç tiplerini aşağıda sıralayacağız.

Tır

Kamyon

Kamyonet

Üstü açık araçlar

Üstü kapalı araçlar gibi birçok araç tipi mevcuttur. Yukarda da belirtildiği üzere sizin için en uygun araç seçeneği belirlenerek araç tahsis edilir.

Bu sebeple eşyalar depolama alanına götürülmek üzere araçlara alınırken eşyalarınızın yüksekliği, fazlalığı gibi durumlardan kaynaklı herhangi bir sorun yaşanmadan depolama yapılır.

FASTCOON ŞİŞLİ EŞYA DEPOLAMADA GÜVENLİK GÖREVLİLERİ VAR MI?

Eşya depolarımızın tümünde hem saha içi hem saha dışı özel odalar gibi depolama alanının her yerinde güvenlik önlemleri üst düzeydedir.

Fastcoon şişli eşya depolama özel güvenlik sertifikalı alanında tecrübe sahibi bireylerle çalışmaktadır. Bunun yanına ekstra olarak gece bekçilerimizin olduğunu da söylemek isteriz.

Özel güvenlik depolama alanlarımızın tümünde teknolojik aletlerinde eşlik ettiği kapsamlı bir güvenlik önlemi söz konusudur. Fastcoon şişli eşya depolamada önceliğimiz elbette ki eşyalarınız için üst düzey güvenlik önlemleri almaktır.

Özel güvenlik ile birlikte gece görüş kameralarına sahip 7/24 her alanı izlemek amaçlı kurulmuş özel sistemimizde mevcuttur.

FASTCOON ŞİŞLİ EŞYA DEPOLAMADA PAKETLEME VE AMBALAJLAMA YAPILIYOR MU?

FASTCOON şişli eşya deposu olarak eşyalarınızı paketleme ve ambalajlama yapmak için alanında uzman kişilerle çalışıyoruz.

Bizler bu sektörde yıllarca hizmet vermiş bir firma olarak eşyalarınızı kimlerin paketlemesi gerektiğine dair tüm detayları biliyor ve sizin için en iyisini yapıyoruz.

Fastcoon şişli eşya depolamada çalışan her personelimiz alanında donanımlı işinde en iyi personellerdir. Eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Taşıma ve depolama esnasında en küçük sorunla karşılaşmamanız adına sizin yerinize her şeyi düşünüyoruz.

Öncelikle eşyalarınızı önem sırasına göre sıralıyor ve sonrasında hassasiyetine göre kategorilere ayırıyoruz.

Kırılacak olan ya da kırılması muhtemel tüm eşyalarınızı sizin için özel olarak istetilmiş Kraft kağıtlar ve ya patpat naylonlara sardıktan sonra özel kutulara yerleştiriyoruz.

Yerleştirilmiş kutuların sizin için farklı bir önemi varsa kutuları numaralandırıyor ya da harflendiriyoruz.

Böylelikle bazı ürünlerinizi farklı tarihlerde depolardan almak istediğinizde bu ürünü aramamış ve elinizle koymuş gibi bularak size teslimatını yapıyoruz.

Bizler fastcoon ailesi çalışanları olarak çalışmalarımızın tümünde önceliği size veriyor ve mutluluğunuzu önemseyerek çalışmalarımı yürütüyoruz.

Ayrıca ambalajlama aşamasında sizin için özel olan ve ambalajlamayı yapmak istediğiniz bir ürün olduğunda bunun için arkadaşlarımız size destek olarak o ürünün ambalajlamasını sizlere bırakıyor.

Fastcoon şişli eşya depolama şişli ilçesinin en zirve firmalarından biri olarak her zaman en üst sıralarda yerini korumakta ve her daim sizin için en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Fastcoon şişli eşya depomuza emanet etmek istediğiniz sizin için fazlalık olan fakat bizim için özenle saklayacağımız tüm eşyalarınız için sitemizde kayıtlı olan iletişim numaralarından müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Sizin için değerli olan her eşyanız FASTCOON şişli eşya depolama için çok değerlidir.

Eşyalarınız FASTCOON’ a emanet…