Sultanbeyli Eşya Depolama

Sultanbeyli, İstanbul ilinin bir ilçesidir. İlin Anadolu yakasında yer alır. Fastcoon için Sultanbeyli eşya depolama hizmetini sizlere sunmaya geldik.

SULTAN BEYLİ EŞYA DEPOLAMADA FASTCOON AYRICALIKLARI NELERDİR?

 • Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır.
 • Tüm çalışan elemanlar alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.
 • Ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir.
 • Farklı araç seçenekleri mevcuttur.
 • 7/24 müşterileri hizmeti sunan danışmanlarımız vardır.
 • En iyi ambalajlama ve paketleme yapmaktadır.
 • Geniş sahalarda depolama alanları vardır.
 • Her müşteri için bireysel olarak hazırlanmış özel odalarda eşya depolama alanı vardır.
 • Her müşteri için kişisel erişim kodu verilmektedir.
 • En uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır.
 • Sigortalı eşya taşıma işlemi mevcuttur.
 • Ve en önemlisi tek amacı sizi mutlu etmek olan FASTCOON Sultanbeyli eşya depolama çalışanları sınırsız hizmet sunmak için sizinle birliktedir.
 •  Eşya depolama sadece eşyanızın depolandığı alana karşılık gelmez.
 • Eşya depolama aynı zamanda nakliyat, ambalajlama, paketleme, kolileme gibi bu süreç içerisinde yer alan her şeyin titizlikle yapılmasına karşılık gelir.
 • Sultanbeyli eşya depolamada FASTCOON Anadolu yakasının en öncü firmalarından olmakla birlikte müşteri memnuniyetini ilke edinmiş müşteri odaklı çalışan bir depolama şirketidir.
 • Sultanbeyli eşya depolama kiralarken fastcoon aklınızda olan tüm merak uyandıran soruları sitemizde var olan iletişim numarasını arayarak müşteri temsilcisi arkadaşlarımızdan bilgi edinebilir ve varsa sormak istedikleriniz sorabilirsiniz.

Sultanbeyli eşya depolamada FASTCOON paketleme işlemi nasıl yapılır?

Sultanbeyli eşya depolama

Sultanbeyli eşya depolama

Öncelikle bilmenizi isteriz ki eşya depolama ciddi bir iştir. Neden ciddi bir iştir dediğiniz duyar gibiyiz biz Sultanbeyli eşya depolamada fastcoon olarak sürecin titizlikle yönetilmediğinde bu konuda bilgi sahibi olmayan firmaların müşterileri ne şekilde üzdüğünü bildiğimiz için işin ciddiyetine vurgu yapıyoruz.

Eşyalarınız araca yüklenmeden önce uzman ekibimiz tarafında kırılacak veya kırılması muhtemel eşyalarınızı özenle sizin için seçilmiş ambalajlama kağıtları ya da naylonları ile sarılmaktadır.

Sonrasında yine özel olarak hazırlanmış kolilere yerleştirilmektedir. Bu hazırlanan kolilerin önem sırası varsa sizin için ya da belli bir tarihte bazılarını alacaksanız bunların üzerine numaralandırma yaparak belirliyor ve alacağınız tarihte eşyanızı arama derdinden sizi kurtarıyoruz. Bu sebeple dilediğiniz tarihte eşyalarınızı emanet ettiğiniz Sultanbeyli eşya deposunu aradığınız takdirde çalışma arkadaşlarımız eşyalarınızın teslimatını gerçekleştirecektir.

Sultanbeyli eşya depolamada Fastcoon firması Eşyaları sigortalıyor mu?

Sultanbeyli eşya depolamada fastcoon eşyalarınızın toplandığı aşamadan size teslim edileceği tarihe kadar sigortalanmış olarak kabul edilmektedir. Olası herhangi bir problemde eşyalarınız firmamız tarafından karşılanacaktır. Bu ister eşya toplaması esnasında oluşan bir zarar olsun ister depoda kalma süresi içerisinde oluşan bir olumsuzluk olsun isterse teslimat esnasında gerçekleşen bir olumsuzluk olsun hangi süreçte zararın boyutu ne olursa olsun Sultanbeyli eşya depolama olarak sigorta işlemini devreye koyarak zararınızı karşılıyor ve asla mağdur olmanıza izin vermiyoruz.

Sultanbeyli eşya depolama Fastcoon ve tüm çalışanlarının en öncelikli hedefi müşteriyi memnun ve mutlu etmektir. Bu sebeple bizimle çalışan her arkadaşımız bu işin titizlik ve özen gerektirdiğini bilir ve bu özveri ile çalışır.

Sultanbeyli eşya depolama Fastcoon çalışanları alanında profesyonel mi?

Bu alanda yıllarını harcamış lojistik alanında engin bilgilere sahip bir firma olarak fastcoon Sultanbeyli eşya depolama çalışanlarını işe alırken ince eleyip sık dokuyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızın işlerinde özenli ve titiz olduklarına güvence veriyoruz. Yıllardır aynı ekip arkadaşları ile bir aile şirketiymişçesine hep birlikte canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Çalışma arkadaşlarımız ailemizden biri gibi…

Sultanbeyli eşya depolamada ücretsiz ekspertiz hizmeti var mı?

Elbette ki kulağa ekspertiz cümlesi taşımacılıkta abartı ya da gereksizmiş gibi gelse de aslında ekspertiz bu sürecin başında yer alan en önemli departmanlarımızdan biridir. Çünkü eşyalarınızın nasıl taşınacağından miktar ve boyutuna kadar bu konuda bizlere tüm bilgileri ekspertizde yer alan ekip arkadaşlarımız bizlere aktarmaktadır.

Sultanbeyli eşya depolama olarak ekspertiz uzmanı arkadaşımızın bize ilettiği bilgilerden hareketle eşyalarınızın hangi koşullarda depolanacağından araç tipi, kişi sayısı, kullanılacak malzeme ve daha aklınıza gelmeyecek birçok konuda uzman arkadaşımızın bize aktardığı bilgilerle planlama yapıyor ve yola çıkıyoruz.

Bu sebeple ekspertiz hizmeti bu sürecin en önemli ayağıdır.

Lojistikte uzun yıllar emek harcamış bir firma olarak fastcoon depolama ve nakliyatın her bir basamağının ayrı ayrı önemli olduğunu biliyor ve süreci titizlikle yönetiyoruz.

Sultanbeyli depolamada Fastcoon araç seçimini nasıl yapmaktadır?

Biz bu alanda birden farklı araç tipi ile sektörde yer almaktayız. Her bir müşteri eşyası için farklı araç seçimi yapılmaktadır. Bunun en büyük nedeni kişilerin eşyalarının ağırlığı, büyüklüğü, alınacağı yerin konumunun birbirinden farklı olmasıdır. Bu sebeple size yönlendireceğimiz araç eşyanıza paralel olarak değişkenlik gösterebilir. Nihayetinde siz hiç endişe etmeyin Sultanbeyli çalışanları konforunuz için en iyi hizmetler nelerse sizlere en iyisini sunacaktır.

FASTCOON MONTAJ VE DE MONTAJ İŞLERİ DEPOLAMA YAPARKEN KİM TARAFINDAN YAPILMAKTADIR?

Sultanbeyli eşya depolama alanını FASTCOON FİRMASINDAN kiralarken siz değerli müşterilerin varsa montaj ve de montaj işlemleri bunlar bizimle birlikte firmamız bünyesinde çalışan alanında profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Varsayalım ki eşyalarınızı teslim almak istediniz yine aynı koşullarda profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından teslimat adresine götürülünce montajı yapılarak size teslim edilmektedir.

Montaj esnasında eşyalarınıza zarar verilir mi diye endişe etmenize gerek yok çünkü fastcoon Sultanbeyli eşya depolama bünyesinde çalışan her bir personel alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu sebeple hiçbir eşyanız zarar görmeyecek ve bize teslim ettiğiniz şekli ile sizlere iade edilecektir.

SULTANBEYLİ EŞYA DEPOLAMADA FASTCOON’UN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ VAR MI?

Bu sektöre çok uzun yıllar emek vermiş bir firma olarak sitemizde yer alan iletişim numaralarımız ile birden fazla müşteri temsilcisi ile çalışmaktayız. Şunu çok iyi biliyoruz ki müşteri aramalarına ve sorularına muhatap bulmayacak hiçbir yeri ciddiye almaz. Yazımızın üst kısımlarında belirttiğimiz üzere nakliyat ve depolama çok ciddi bir iştir. Emek ve özveri isteyen müşteri memnuniyet odaklı bir çalışma sürecidir.

Bundan sebep bizler her bizi arayan müşterinin sorularını cevaplayacak müşterinin her sorununa çözüm üretebilecek genç ve dinamik işinde uzman olan müşteri temsilcileri ile çalışmaktayız. Böylelikle müşteri aklında var olan her soruya cevap bulabilecek ve eşyaları için endişe duymayacaktır.

Sultanbeyli eşya depolama yaparken fastcoon her konuda müşteri merkezli çalışma stili uygulanmaktadır. Tercih edeceğiz firma eşyalarınız düzeni, temizliği, sigortası, paketlenmesi, taşınması, depolanması, korunması gibi her durumu belirleyecektir. Sultanbeyli eşya depolama fastcoon olarak her koşulda size en iyi hizmeti sunmak ve taşımacılıkta eşyalarınızı en üst noktaya getirmek isteriz. Kafanızda hiçbir soru işareti kalmaması adına sitede yer alan iletişim numarasını arayarak bizimle iletişime geçebilir ve aklınızdaki her soruyu çalışma arkadaşlarımıza sorabilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakasının en gözde firması olan fastcoon Sultanbeyli eşya depolamada ne siz ne de eşyalarınız hiçbir sorun yaşamayın diye İstanbul’un en iyi hizmetini sunmaktayız.

Eşyalarınızın güvende olması iç huzurunuz için önemlidir. Bu konuyla alakalı hassasiyetinizi biliyor ve ona göre hareket ediyoruz.

FASTCOON Sultanbeyli eşya depolama her daim yanınızda…