TUZLA EŞYA DEPOLAMA

Tuzla, İstanbul ilinin en doğusunda bulunan ilçesidir. Türkiye’nin orta derecede kalabalık nüfuslu ilçelerinden biridir.

Tuzla eşya depolamada FASTCOON olarak bu sektörde uzun yıllarını harcamış bir firma olarak siz değerli müşterilerimize ne iyi hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Eşya depolama alanlarımız ile sizin için artık hiçbir eşyanız fazlalık olarak görünmeyecek ve tuzla eşya depolama olarak bizler tarafından saklanacaktır.

TUZLA EŞYA DEPOLAMADA FASTCOON AMBALAJLAMA VE PAKETLEMEYİ NASIL YAPMAKTADIR?

Öncelikle eşyalarınızın alınacağı alanda keşif yapıldıktan sonra eşyalarınızın boyutu ve ağırlığına göre paketleme şekli değişecektir.

  • Eşya paketlemede patpat naylon kullanılarak her eşyanızı özenle sarıyoruz.
  • Kırılma ihtimali olan eşyalarınızı bu naylonlar ile sardıktan sonra özenle hazırlanmış kutulara yerleştiriyoruz.
  • İster ev ister iş yeri olsun tüm eşyalarınızı en özel malzemelerle sardıktan sonra araçlara alıyoruz.
  • Böylelikle eşyalarınız hiçbir zarar görmeden saklama alanlarına götürülüyor.
  • Eşyalarınızı özenle saklıyoruz ve siz istediğiniz tarihte eşyalarınızı size teslim ediyoruz.

Tuzla eşya depolamada güvenlik önlemleri nelerdir?

  1. Her odamız kamera sistemi ile izlenmektedir.
  2. Sahamız geniş bir alana sahip olsa da her açıyı gören gece görüşlü kameralarımız vardır.
  3. Güvenlik görevlisi alanında uzman arkadaşlarımız 7/24 vardiya sistemi ile çalışmaktadırlar.
  4. Sizler için kişisel erişim kodu verilmektedir.
  5. Her bölüm için ayrı çalışma arkadaşları ile çalışarak hiçbir şeyin gözden kaçmasına izin vermiyoruz.

 

Güvenlik kişilerin hayatı boyunca önem arz eden bir konu olmuştur. İster maddi ister manevi konu en olursa olsun bireyler kendileri için bir şey yamadan önce güvende olduklarından emin olmak isterler tuzla eşya depolama bu anlamda size geniş güvenlik önlemleri sunarak güven konusunda hiçbir tereddüt yaşamanıza izin vermiyor.

Bu sebeple eşyalarınızın için tuzla eşya deposu kiraladığınızda eşyalarınız için tüm tehlikeleri yok etmiş oluyorsunuz.Eşyalarınızın değerini önemseyen tuzla eşya deposu sizin için en yeni ve en iyi hizmetleri sunuyor. Kiralık depo seçerken seçimlerinizden emin olun. Çünkü seçtiğiniz firma eşya düzeninizden tutun da güvenliği ve temizliğine kadar her konuyu kapsamaktadır.Bu sebeple eşya depolama olarak FASTCOON’UN tuzla eşya deposu tüm koşulları sağlayarak size güven aşılıyor.

TUZLA EŞYA DEPOLAMANIN FASTCOON KİRA BEDELİ NEDİR?

Bu konuyla alakalı açıklamak isteriz ki memnuniyetiniz bizim için fiyattan önce gelir bundandır ki öncelik siz mutlu olun diye biz siz ne dilerseniz en güzel kolaylıkları sağlıyoruz.

Eşyalarınızın boyutu ve ağırlıkları farklılaştığı gibi fiyatlama şeklide değişmektedir.

Biz tuzla eşya deposu FASTCOON firması olarak tek tip fiyat uygulaması yapmaktan kaçınıp eşyalarınızın oranına paralel olarak tutarına denk gelen fiyatlandırma ne ise onu uyguluyoruz.

 

Fastcoon Tuzla eşya depoları hijyenik mi?

Biz bu konuda eşyalarınızı özel tasarlanmış odalarda ve en temiz şartlarda korumayı kendimize şart koşuyoruz.

Bu sebeple sahada çalışan arkadaşlarımız oda hijyeni konusunda belli aralıklarla odaların havalandırmalarını önemle yapmaktadırlar.

Her türlü haşere, küf, mantar gibi durumlardan korunmaları adına havalandırma alanları dezenfekte ediliyor.

Temizlik eşya saklama alanları veya depolarının olmazsa olmazıdır. Tuzla eşya depolama olarak her türlü hijyen konusuna dikkat ediyoruz. Sizin için değerli olan her eşya bizim içinde değerlidir.

Söz konusu temizlikse tuzla eşya depolama 1.sırada sizlere hizmet vermektedir.

Tuzla eşya depolamada fastcoon çalışanları alanında uzman mı?

Her çalışanımız kendi alanında donanım sahibi kişilerdir.

Mobilyacıdan tutunda ambalajlama ve paketlemeye kadar her alanda çalışan kişiler profesyoneldirler. Acaba eşyam de monte edilirken ya da monte edilirken kırılır mı diye aklınıza bazı sorular takılabilir ama bilmenizi isteriz ki fastcoon tuzla eşya depolama da çalışan her emekçi alanında uzman kişilerdir.

O yüzden bize emanet etmiş olduğunuz hiçbir eşya için kafanızı yormayın çünkü tuzla eşya depolama demek güvenin tek adresi demek.

Tuzla eşya depolamada fastcoon araç şoförleri iyi mi değil mi?

Yıllarını bu sektöre harcamış bir firma olarak amatörlüğe asla aramızda yer vermiyoruz. Her çalışanımızın alanında uzman olması gibi araç şoförlerimizde işe alınırken ince eleyip sık dokunarak işe alınmaktadırlar. Böylelikle acemilik bizden uzak bir kavram olarak aramızda asla yer edinmemiş ve edinmeyecektir.

Peki araç seçimi Fastcoon da neye göre yapılmaktadır?

Bu soruya gelecek olursak bu alanda çalışan ve alında uzman olmayan birçok firma mevcuttur. Sizlerin yapacağı seçim aslında işinizin ne derece sağlıklı yürüteceği konusunda ipucu vermektedir. Tuzla eşya depolamada fastcoon olarak sizin için araç belirlerken eşyalarınızın dağılımına bakarak sizin için üstü açık kapalı uzun ve ya kısa geniş ve ya dar diye adlandırılan birçok kasa tipine sahip araç seçeneklerimizle eşyalarınız için en uygun olanı belirliyoruz.

Ucuz depolama sektörde çok fazla yer edinse de sizin ilk önceliğinizin eşyalarınızın temizliği ve güvenliği olduğundan depolamanın fiyatını önemsemediğinizi biliyoruz.

Biz tuzla eşya depolama olarak önceliği fiyata değil sizin mutluluğunuza veriyoruz. Çünkü en büyük amacımız FASTCOON firması olarak tüm müşterilerde yüzde yüz memnuniyeti sağlamaktır.

 

Her müşteri önceliği memnuniyete verir yani eşyanızı bıraktığınız alan temiz değilse, eşyanızın ederinden fazla ödeme yapmışsanız, istediğiniz tarihte eşyanızı alamıyorsanız yahut aradığınızda sizleri bilgilendirecek bir temsilci bulamıyorsanız bu sizin en son tercih edeceğiniz bir firma olur. Bunu istemediğinizi biliyor ve her anlamda edinmek istediğiniz bilgileri cevaplamak adına müşteri temsilcilerimizi sizler için özel olarak görüştürüyoruz.

Aradığınız her sorunun cevabını sizin için tuzla eşya depolama cevaplıyor en iyiler bazen en yakınınızdakilerdir.

Bizim için değerlisiniz…

FASTCOON İLE TANIŞ KONFORUNU ARTTIR…