Sizler hayatınızın belli dönemlerinde kıymetli eşyalarınızı nasıl muhafaza edeceğinizi düşünürken bizler karşınıza çıkacak ve yanınızda olduğumuzu hatırlatacağız.

Sizler kıymetli eşyalarınızı saklama konusunda tereddütler yaşarken bizler bu konuda sizlere destek olacak ve sizin için önem arz eden her eşyanızın bizim içinde önemli olduğunu düşünerek en güvenli koşullarda Üsküdar depolama olarak eşyalarınızı koruyacağız.

ÜSKÜDAR DEPOLAMAYA DAHİL OLAN HİZMETLER NELERDİR?

 • 7/24 kamera sistemi ile denetim sağlama
 • Kişiye özel erişim kodu
 • Depolama alanı içerisinde ücretsiz otopark imkanı
 • Eşyalarınızın sorunsuz yüklenmesi ve indirilmesi için taşıma araçlarımızın ücretsiz kullanımı
 • Depolama alanınıza sadece bireysel erişim imkanı

 

ÜSKÜDAR EŞYA DEPOLAMA FİYATLARI NELERDİR?

Birden fazla alanda depolama hizmeti sunarak en küçük eşyanızdan en büyük eşyanıza varana dek tüm eşyalarınız için depolama alanlarımız mevcuttur.

Farklı eşya ağırlığı ve yüksekliğine paralel olarak eşya fiyatlarında değişkenlik yaşanmaktadır.

Bu hizmeti alırken günlük, haftalık ya da aylık olarak alan açabilirsiniz.

 

ÜSKÜDAR EŞYA DEPOLAMADA HİJYEN KOŞULLARI NELERDİR?

Kişiler eşya depolama için firma depolarını kiralarken en önemli hususlardan biri olan hijyen kavramını gözden kaçırabiliyor.

Bizler FASCOON firması olarak ÜSKÜDAR eşya depolama olarak her mevsim depolarımızı aynı ısı ile sabit tutarak haşere, böcek, nem, rutubet, su sızıntısı, mantar, küf  gibi oluşabilecek her türlü olumsuzluğa karşı tedbirli davranarak depolarımızın temizliği ve sıcaklığını sürekli denetim altına almaktayız. Bundan kaynaklı olarak eşyalarınızı özenle korumaktayız.

 

Bir diğer önemli nokta ise eşyalarınız güvenliğidir.  Bizler fascoon olarak üsküdar eşya depolama olarak eşyalarınızın güvenliği noktasında en donanımlı kişiler ve 7/24 saat gece görüş açısı var olan kamera sistemi ile çalışmaktayız. Eşyalarınızın her türlü güvenliğinden çalınması vs gibi durumlardan sorumlu olmakla birlikte bize emanet edilen her eşyanızın güvende olduğundan emin olmanızı bilmenizi isteriz.

 

FASTCOON OLARAK ÜSKÜDAR EŞYA DEPOLAMA PERSONELLERİ NASIL ÇALIŞMAKTADIR?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki depomuzun tamamı donanımlı ve güler yüzlü çalışanlardan oluşmaktadır.

 • Kişiler alanında uzman olarak seçilmiştir.
 • Her ne kadar aynı saha da çalışsalar da alan farklılığı mevcuttur.
 • Her alanda birden fazla personel çalışmaktadır.
 • Çalışma arkadaşlarımız eşyalarınızı özenle toplamakta ve ilgili alanlara da dağıtmaktadırlar.
 • Her şeyden önemlisi eşyanızı almak istediğiniz zaman alanınızın belli olmasından kaynaklı eşyanızı elinizle koymuş gibi bulmanızı sağlamaktadır.

 

ÜSKÜDAR EŞYA DEPOLAMADA SİGORTA

Bizler eşyalarınızın depolamasını sağlarken sizlerden sigortalama konusunda pozitif olmanızı ve sigortanın sizin için ekstra bir gönül rahatlığı olduğunu hatırlatır ve eşyalarınızı güvence altına almanızı isteriz.

Üsküdar depolama olarak birden farklı alanda size alan açabilmekteyiz.

Ev eşyanızdan ofis eşyanıza dek her türlü eşya depolama ihtiyacınızı karşılayabilmekteyiz

Bu sebeple ÜSKÜDAR eşya depolama siz değerli müşteriler için sorun yaratan fazlalık ve size engel olan tüm eşyalarınızı güvenle teslim edeceğiniz bir adres olarak karşınızda yer almaktadır.

ÜSKÜDAR EŞYA DEPOLAMA OLARAK YAPILAN ÇALIŞMALARIN NELER OLDUĞU NOKTASINDA EN ÖNEMLİ SORULARIZA YANIT OLMASI İÇİN AŞAĞIDAKİ BAŞLIKLARI İNCELEYİNİZ

 • Üsküdar eşya depolama olarak hizmet verirken eşyalarım zarar görür mü sorunuza yanıt olarak belirtmek isterim her türlü önlem alınmakta ve eşyalarınızı çok uzun zaman muhafaza edebilmektesiniz.
 • Paketlemeyi kimler yapar sorunuzun cevabı olarak bizlerin yaptığını belirtmek ister ve dilerseniz özel ya da kırılacak eşyalarınızı kendiniz ambalaj yapmak isterseniz dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz.
 • Depolama firmaları arasında farklılıkların olması demek korsan ve resmi olarak çalışan firmaların ayrışmasından kaynaklanmaktadır.
 • Bu durumda birinde titizlik ve güvenlik gibi önemli basamaklar varken bir diğerinde bodrum vs gibi yerlerde eşyalar saklanmaktadır. Buda ürünlerinizin güvenliği noktasında büyük riskler barındırmaktadır.
 • Sigortalatma noktasında bilmenizi isteriz ki ÜSKÜDAR eşya depolamaya gönderdiğiniz her eşyanın sigortası başlamıştır.
 • Temizlik konusu sizin için önemli olduğu gibi bizler için de çok önemlidir. Bundan kaynaklı olarak depolarımızı gezerek bu konuda kararı sizler vermek isterseniz tüm şeffaflığımızı değerlendirebilirsiniz.

 

 

Üsküdar eşya depolama olarak uzun yıllardan bu yana bu alanda hizmet verirken belli dönemlerde müfettişler tarafından teftiş edilmekteyiz.

Eşyalarınızı saklamak için firmamıza aracınızla ve ya yoksa aracınız bizi arayarak ve araç talep ederek eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

 

Ürünlerinizi teslim ederken çalınma ya da kaybolma gibi durumlarla karşılaşmanız olasıdır. ÜSKÜDAR eşya depolama olarak bize bırakacağınız her eşyanın kalma süresini belirleme şansına sahipsiniz.

Bazı firmalarda 1 yıl ya da daha fazla zaman için bırakmış olduğunuz eşyalarınızı atarken sizler bunu sorgularken kayıp cümlesi ile yetiniyorlar.

Her eşyanız çok değerli olduğu için ÜSKÜDAR depolama ürünlerinize gözü gibi bakıyor.

Eşya sınırlamamız yoktur.

Eşyalarınızı yerleştirdiğimiz depolardan istediğiniz zaman alıp evinize teslimatını sağlamaktayız.

EŞYALARINIZI DEPOLARKEN ŞUNLARI SORGULAYINIZ!

 • Bırakacağım depo temiz mi?
 • Güvenli mi?
 • Hijyenik mi?
 • Yeterli sayıda personel çalışıyor mu?
 • Aradığımda ulaşabilecek miyim?
  sorun yaşadığımda kimden destek alacağım?
 • Kameralar 7/24 kayıtta mı?
 • Her açıyı görebiliyor mu?
 • Herhangi olumsuz bir durumda hasarım karşılanacak mı?
 • İstediğim zaman eşyalarımı alıp bırakabilecek miyim?
 • Tüm hava koşullarına karşın don, sıcaklık, yağmur gibi durumlarda eşyalarım doğru muhafaza edilecek mi?

 

İşte tüm bunların cevabını ÜSKÜDAR eşya depolama olarak sizlere en iyi koşullarda ürün saklama sözünü veriyor ve korumda olan eşyalarınızı istediğiniz her an sizlerle buluşturuyoruz.

ÜSKÜDAR eşya depolama olarak her müşterimiz için hassas yaklaşımda bulunarak bu süreçte gönlünüzün rahatlığına vesile oluyoruz.

Emanet edilen her ürün bizim için çok değerlidir. Bu nedenle ÜSKÜDAR eşya depolama olarak her eşyanızı özenle ve güvenle depolamaktan mutluyuz.

Sizlerde mutlu ve stresten uzak acabaların olmadığı bir depolama alanı istiyorsanız ÜSKÜDAR eşya depolama yanınızda.

Her türlü bilgi ve sorularınız için danışma merkezlerimizi arayarak danışman arkadaşlardan bilgi alabilirsiniz.

 

Mutlu olmanız için en iyi şekilde çalışıyor yeniliğe ve değişime açık bireylerle iş birliği yaparak size en güzel en güvenilir ve en iyi hizmeti sunuyoruz.

 

Unutmayınız ki eşyalarınızı önemsemesi gereken bir firma önce sizi ve düşüncelerinizi önemsemeli.

Bundan kaynaklı olarak size kendiniz en güvende hissettiren size en samimi gelen firmaya eşyalarınızı emanet etmelisiniz. Bu süreci doğru ve stresten uzak yaşatacak fastcoon ailesi olarak Üsküdar da nakliyat adına çığır açmış bir depolama firmasıdır.

Her müşterinin memnuniyeti ve önceliklerini dinleyerek depolama yapacağı her ürünü özenle belirledikten sonra büyük sahalara ve bölümlere sahip depolama alanı olan FASTCOON ÜSKÜDAR depolama firması olarak sizinleyiz.