ŞehirlerarasıEvTaşımacılığı

İstanbul’dan Bütün Türkiye’ye

FASTCOON ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

Şehirlerarası taşınacak olan eşyalarınızı tanımlayan bir taşıma türüdür. Şehirlerarası eşya taşımacılığı yaparken araç seçimi en önemli konuların başında gelir.

Araçları örneklemek amacıyla 3 gruba ayıracak olursak;

1.araç: Tır

2.araç: Kamyon

3.araç: Kamyonet

Bu gruplandırmaları yaparken şehirlerarası taşınacak eşyaların azami ağırlıklarını dikkate almaktayız.

Bir yerden başka bir yere eşya taşırken fastcoon taşımacılık olarak kontrol noktalarında sorun yaşamadan geçiş sağlamak birinci önceliğimiz.

Bu önceliği önemseme nedenimiz ise siz değerli fastcoon müşterileri için belirlenen zaman dilimi içerisinde eşyalarınızın belirtilen gün ve saat içerisinde teslimatını sağlamaktır.

Taşıma için belirlenen tonaj sınırlamaları dikkate alınarak eşyalarınız için en uygun araç tahsis edilerek gerek taşıma kuralları gerekse eşyalarınızın en doğru taşınacağı bir metot belirliyoruz.

Şehirlerarası taşımacılık yaparken sizlerin en çok merak ettiği nokta eşyaların götürülürken barındırdığı riskler nelerdir diye düşündüğünüzü düşünerek bu konuda en konforlu yöntemleri belirliyoruz.

ŞEHİRLERARASI EŞYA TAŞIMACILIĞINDA HANGİ RİSKLER VARDIR?

  • Tonaj sınırlaması olan noktalarda yaşanan sorunlar.
  • Doğru paketleme ve ambalajlama olmadığı takdirde kırılacak olan eşyalar.
  • Eşyaların alındığı ve götürüleceği binanın durumu.
  • Eşyanın alındığı ve götürüldüğü il ve ya ilçenin konumu.
  • Asansörlü sistemin kat sayısı.
  • Çalışanların donanımı.
  • Paketleme ve ambalajlamada kullanılan malzemelerin kalitesi.
  • Eşya taşınırken sigortalama işlemi ve geri dönüşümü.

Sonuç olarak ve bizce en önemlisi yukarıda saymış olduğumuz herhangi bir maddede eksiklik ve ya sorun yaşandığında sizlerin ulaşabileceği firma yetkililerinin sizlere hemen dönüş sağlayıp sağlamadığıdır.

Bizler fastcoon nakliyat olarak en ufak bir sorunda sitemizde yer alan iletişim numarasından bize ulaşan her müşterimize anında dönüş sağlayarak yazılan tüm bu maddelerden biri için acaba diye düşünmekten sizleri alıkoyuyoruz.

PEKİ FASTCOON NAKLİYATI NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Birinci ve en önemli önceliğimiz yapılan her iş sonrası bir sonraki tercihiniz için tereddütsüz bizlere ulaşmanızı sağlamaktır.

Çalışan ekip arkadaşlarımızın bir aile şirketi havasında samimiyet, içtenlik, güven ve güler yüz ile taşıma esnasında siz değerli tüketiciler için stresli taşıma sürecini daha eğlenceli hale getirerek bu süreci sonlandırıyoruz.

Paketleme, ambalajlama yapılırken gittiğiniz yerde hangi eşyam nerde diye aramaktan sizleri kurtarıyor ve karmaşıklığı önlüyoruz.

Yaşanacak herhangi bir sorunda bizlere hemen ulaşabiliyor ve sonrasında durumla alakalı dönüt alabiliyorsunuz.

ŞEHİRLERARASI NAKLİYATTA ÜCRETSİZ EKSPERTİZ NE YAPAR?

Fastcoon nakliyat olarak sizler için eşyalarınız taşınmadan önce alınacağı yer ile götürüleceği yer arasında en doğru analizi yaparak sizlere en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Uzman ekspertizimiz eşyalarınız taşınmadan önce bina durumu, evin konumu, bina katı, eşya ağırlığı ve büyüklüğü gibi tüm konuları kapsamlı olarak inceledikten sonra bir karar bağlayarak sizlere iletmektedir.

FASTCOON nakliyat olarak siz değerli müşterilerimiz ile iletişime geçerek eşyalarınızın en güvenli şekilde taşınmasına yardımcı oluyoruz.

ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIKTA FASTCOON OLARAK SİGORTA SAĞLIYOR MUYUZ?

Bizler eşyalarınızın güvenliği açısından şehirlerarası ya da herhangi bir taşımacılık türünde sigortalı taşımacılık yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Şunu belirtmek isteriz ki eşyaların taşınması esnasında sigortalı mı sigortasız mı olması kararını sizlere bırakıyoruz. Tavsiye olarak yapılmasını önersek de son karar sizlerin.

FASTCOON OLARAK NERELERE HİZMET VERMEKTEYİZ?

FASTCOON nakliyat olarak şehirlerarası türkiye’nin her yerine sınırsız hizmet sunmaktayız.

Özen ve güvenin tek adresi fastcoon ile sizlerleyiz.

Şehirlerarası taşımacılıkta çığır açmış bir nakliyat firması olarak FASTCOON yanınızda.

FASTCOON Şehirler Arası Taşımacılıkta Fiyat Politikamız Hakkında

Şehirler arası nakliyat fiyatları hesaplaması yaparken taşınacak eşyanın miktarı, kapladığı alan, eşyalarınızın sayısı, kaç personel ekibi ile taşımasının yapılacağı gibi faktörler etkilidir. Nakliyat aracının türünü belirleyen unsurları şöyle sıralayabilir;

Büyük nakliyat aracı-orta nakliyat aracı-küçük nakliyat aracı

Sıralanan bu nakliyat araç tipi ile fiyat belirlenmekte ve müşterilerle ortak bir anlaşmaya avrmaktayız.

Sizler eşyalarınız taşındığı esnada zamanla yarışmaktasınız. Bizler bu noktada sizler için en hızlı iş akışını sağlıyor ve taşıma programını size göre ayarlıyoruz.

Şehirlerarası taşımacılık yaparken FASTCOON nakliyat 81 i ve ilçelerine sizler için en doğru hizmeti sunuyor.

Şimdi sizler bizi seçtikten sonra arkanıza rahatça yaslanın ve FASTCOON atom karıncalarının sizler için nasıl özenle ve güvenle çalıştığına şahitlik edin.

Her çalışma arkadaşımızın işini nasıl özenle ve güler yüzle yaptığını görmek istiyor ve taşınacak olan eşyalarınızın yükünü FASTCOON nakliyata emanet etmek istiyorsanız sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

SİZİN İÇİN EN DOĞRUSUNU VE EN GÜVENLİSİNİ İSTİYOR VE BU SÜREÇTE SİZLERE EŞLİK ETMEK İÇİN SİZLERİ GÖRÜŞMEYE BEKLİYORUZ.

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ…