ProfesyonelEvden EveNakliyat

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİMİZ HAKKINDA

Evden eve nakliyat şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık kapsamında taşınan eşyaların özenle ve güvenle taşındığı geniş çaplı bir sistem ağıdır. Bu sistematik ağ kişilerin ve bazı materyallerin olduğu (çalışan personel, asansör sistemi, paketlemede kullanılan bant vs.) tümünü kapsayan geniş bir yelpaze ile sizlere hizmet sunan bir işletme sistemidir.

ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT NEDİR?

Farklı iki şehir arasında tüketicilerin eşyalarının özenle ve güvenle uzman ekip ve güvenli araçlarla bir yerden başka bir yere taşınmasıdır.

FASTCOON olarak Türkiye’nin her yerine şehir fark etmeksizin geniş araç filomuz, yüksek katlı asansör sistemi ve uzman ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

 

EVDEN EVE PAKETLEME

paketleme

Öncelikle siz değerli müşterilerin kullandığı kıymetli eşyaların özenle ve güvenle yukarıda da belirtmiş olduğum şekliyle profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından de monte edilmesi gereken parçaların söküldükten sonra itinayla toplanıp balonlu ambalaj naylonuna sarıldıktan sonra kutulara yerleştirme işlemine denir.

 

Sökülen parçalar arasında kırılması muhtemel hassas olan ürünlerin paketlendikten sonra içine konuldukları kutuların üzerine keçeli bir kalem yardımı ile belirtilerek hassasiyetinin olduğu ve bırakılacağı yere dikkat edilmesi gerektiği bilgisini çalışma arkadaşlarımız kendi aralarında koordine etmektedir.

Yine sökülen parçalarda numaralandırma işlemi yapılarak eşyaların taşınacağı yerde ki montaj esnasında ekip arkadaşlarımızın numaralandırılmış parçaları var olan şekliyle doğru ve eksiksiz yapması adına yürütmüş olduğu profesyonel bir çalışma şeklidir.

 

TAŞIMA ARAÇLARIMIZIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Şirketimiz farklı araç seçenekleri ile sizlere farklı hizmetler sunmaktadır. Bu araçları birkaç örnek ile açıklayalım.

Öncelik olarak baktığımız tipik taşıma kamyonları ile her yerde karşılaşırız fakat unutmamanız gereken bir husus var ki her araç her ev eşyasını taşımaya uygun değildir.

Neden diye soracak olursanız şununla başlayalım.

  • Öncelikle her şahsın taşınacak eşya miktarı aynı değildir.
  • Kişilerin evlerinin bulunduğu konum farklıdır.
  • Eşyalarının taşınma hassasiyeti ayrışabilir yani kırılacak eşya ya da kırılmayacak eşya şeklinde ayrılabilir.

Bundan kaynaklı olarak yukarıda belirttiğim şartların tamamı göz önüne alındığında seçeceğiniz araç türü değişiklik gösterebilir.

Yani eşyası çok olan bir bireyin seçeceği araç eşyası az olan bir bireyin seçeceği araca göre farklılık gösterir.

Aynı zamanda evin bulunduğu konum ve eşyanın taşınacağı konum göz önüne alınacak olursa araç seçimi bu noktada da farklılaşır.

Bizler siz değerli tüketiciler için geniş yelpazeli araç seçenekleri ile sizlere en doğru hizmeti sunmaktayız.

 EVDEN EVE NAKLİYATIN SİGORTA GÜVENCESİ

Sizler evlerinizi özenle ve güvenle taşıyın diye firmamız eşyalarınızın taşınmasından montajı tamamlanıncaya dek süren bu zaman diliminde herhangi bir ürününüzün zarar görmesi halinde tüketiciye ürünün karşılığını parasal anlamda iade ederek zararının karşılanmasını sağlamaktadır.

EKSPERTİZ HİZMETİ NEDİR ?

Ekspertiz hizmeti FASTCOON NAKLİYAT olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz en önemli hizmetlerden bir tanesidir.

 

Ekspertiz; bilirkişi tarafından taşınacak olan eşyaların değerinin belirlenmesi ile ilgili yapılan tüm çalışmaları içermektedir.

FASTCOON OLARAK NERELERDE ÇALIŞMAKTAYIZ?

İstanbul’un tüm ilçelerine FASTCOON firması olarak (Avrupa yakasından Anadolu yakasına)ücretsiz hizmet vermekteyiz.

 

Sizlerde bu ücretsiz hizmetimizden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçerek bu hizmet ile ilgili bilgi alabilir ve eşyalarınızın ne kadar ücretle nakliye edileceğini öğrenebilirsiniz.