HadiBuzdolabınıTaşıyalım

FASTCOON PARÇA EŞYA TAŞIMACILIK

Parsiyel eşya taşıma olarakta adı geçen parça eşya taşıma bir ve ya birden fazla eşyanızın şehirlerarası ya da şehir içinde taşınma işlemine denir.

FASTCOON olarak parça eşya taşıma konusunda en uygun ve en kaliteli hizmeti sizler için sunmaktayız.

Parça eşya taşımacılığı sizlere birden fazla avantaj sağlamaktadır.

Parça eşya taşımacılığı yapılmadan öncelikle arkadaşlarımız sizleri arayarak eşyalarınızın boyutu, ağırlığı, taşınacak ve taşınmayacak olan eşyalarınız hakkında bilgi alıyor ve parça taşıma esnasında karmaşıklığı önlüyoruz.

Eşyaları alırken alınan eşyaların taşınacağı mekanda konum ve asansör kullanımına kadar her detayı analiz ettikten sonra yola koyuluyoruz.

Eşyalar kaçıncı kattan alınacak kaçıncı kata çıkarılacak hepsini tek tek kontrol ediyor en doğru şeklide bu süreci tamamlıyoruz.

Parça eşya taşımada araç seçimine eşyaların boyutu ve ağırlığına göre karar veriyoruz.

FASTCOON OLARAK PARÇA EŞYA TAŞIMADA DİKKAT ETTİĞİMİZ HUSUSLAR NELERDİR?

Öncelikle parça eşyalarınızı patpat dediğimiz balonlu naylonlar ile koli içerisinde birbirlerine değmeyecek ve birbirlerine zarar vermeyecek şekilde yerleştiriyoruz.

Firma seçimi konusunda tereddütte kalmayın çünkü seçeceğiniz firma sizlerin rahatlığı ve eşyalarınızın güvenliği açısından önem arz etmektedir.

Bizler FASTCOON nakliyat olarak uzun yıllardan beri tecrübemiz ve kadromuz ile bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz.

Eşya taşımacılık FASTCOON konusunda aracı kullanacak şoförümüzden eşyaları taşıyacak personellerimize kadar her konuda profesyoneller ile çalışmaktan ödün vermiyoruz.

PARÇA EŞYA TAŞIRKEN HANGİ TARZ EŞYA TALEPLERİ OLMAKTADIR?

  • Öğrenci eşyası taşıma
  • Çeyiz kolileri
  • Yazlık – kışlık eşya taşıma
  • Elektronik eşya taşıma
  • Beyaz eşya taşıma

 

PARÇA EŞYA TAŞIMADA SİGORTA İŞLEVİ VAR MI?

Bu durumda kişilerin tercihleri ön plana çıkmaktadır.

Sizler isterseniz firmamız ile görüşüp sigortalı ve ya sigortasız olarak eşyalarınızı taşıma lüksüne sahipsiniz.

Bu durumda belirlenen ortak bir fiyat yoktur eşyalarınızı taşıyacak olan firma ile iletişime geçerek ücretsiz ekspertiz talep ederek sigorta ve eşyayı taşıma konusunda fiyat belirleyebilirsiniz.

ŞEHİRLERARASI PARÇA EŞYA TAŞIMA NASIL YAPILIR?

Bu tanımın içeriğine bakacak olursak genel olarak Türkiye’nin her yerinde bir il ve ya ilçeden başka bir il ve ya ilçeye yüklenici firma tarafından taşınan eşyaları kapsar.

Bu durumda parsiyel taşımacılık(parçalı eşya taşımacılığı) bir ilden bir ile giderken farklılık gösterir.

Bunun nedeni kısa bir örnek ile açıklayacak olursak eşyaların azlık ve çokluk durumuna paralel olarak araç seçiminin farklılaşması diyebiliriz.

Daha açık ifade etmemiz gerekirse varsayalım sizin eşyaların 100 kg ağırlığında bunun için size tahsis edilen araç boyutu ile eşyalarının ağırlığı 300 kg olan bir müşteri için tahsis edilen araç tahsisi farklılaşacaktır.

Bu parça taşımacılığının diğer bir avantajı ise fiyat konusunda daha az maliyetli olmasıdır.

Sizlerden alınan parçalar diğer tüketicilerin parçaları gelinceye dek kısa bir süre depoda bekletildikten sonra uzman çalışma arkadaşlarımız ise tüm parçalar tamamlandıktan sonra tek tek araçlara ambalajlarına dikkat edilerek yerleştiriliyor.

Aklınıza takılacak olan noktalardan biri ürünlerin farklı il ve ilçelere giderken hangisine öncelik verileceği olsa da şu konuda içinizi ferah tutmanızı tavsiye ederiz.

Bizler FASTCOON ailesi olarak her ürün girdi çıktı yaparken işlem sırasına göre çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Böylelikle şehirlerarası nakliyat ile taşınan ürünler gidecekleri yere güvenle ve özenle teslim edilmektedir.

Son olarak bir noktaya değinerek FASTCOON nakliyat olarak sizler için bir konuya açıklık getirmek isteriz.

Bilindiği üzere birden fazla firmada ürünlerinizi taşıma konusunda seçeneğe sahipsiniz fakat bu hususta unutulan en önemli noktalardan biri şu;

Her birey bir şey alırken ya da burada belirtilen taşımayı da örnek verecek olursak yaparken en uygun fiyatı veren yer ile anlaşma konusunda hataya düşebilir.

Fakat unutmamalısınız ki sizler en uygun fiyatla taşıma yapacaksınız derken eşyalarınızın ne kadar risk altında olduğunu hesaplamamış olabilirsiniz.

Bizler FASTCOON NAKLİYAT olarak parça taşımacılık konusunda sizlere hem güven hem de en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermeye hazırız.

Ürünlerinizi gönül rahatlığı ile bizlere teslim ederek eşyalarınız yerleşene dek sizleri firmamızda ağırlamaktan onur duyarız.