FastCoon

Zeytinburnu Eşya Depolama Fiyat Listesi.!

Zeytinburnu eşya Depolama

8 m3 Eşya Depolama

1.Çamaşır Mak.

3.Koli.

1 Süpürge Mak.

1.El Çantası.

 Oda Başlangıç Fiyatı; 2,250 TL

Eşyaların Depolanacağı Süre Ve Ödeme Şekli  Fiyat Değişikliği Gösterebilir,

Fiyat ve Oda Detaylarını Müşteri Hizmetlerimiz’den Alabilirsiniz.

444 7 943

www.fastcoon.com/iletisim

1.KK İle Ödeme Kolaylığı.

2.Kentsel DÖnüşüme Özel %10 İndirim .

3.Uzun Süreli Depolama Alanı

Zeytinburnu Eşya Depolama

15 m3’lik Eşya Depolama

3.Beyaz Eşya

1.Oturma Gurubu

1.Yatak Odası

5. Koli

Oda Fiyatı; 3,250 TL

Eşyaların Depolanacağı Süre Ve Ödeme Şekli Fiyat Değişikliği Gösterebilir.

Fiyat ve Oda Detaylarını Müşteri Hizmetlerimiz’den Alabilirsiniz.

444 7 943

www.fastcoon.com/iletisim

1.KK İle Ödeme Kolaylığı.

2.Kentsel DÖnüşüme Özel %10 İndirim .

3.Uzun Süreli Depolama Alanı

Zeytinburnu Eşya Depolama

22 m3 Eşya Depolama

1.Oturma Gurubu

3.Beyaz Eşya 

1.Yatak Odası

1.Çocuk Odası

10. Koli

Oda Fiyatı; 4,570 TL

Eşyaların Depolanacağı Süre Ve Ödeme Şekli Fiyat Değişikliği Gösterebilir,

Fiyat ve Oda Detaylarını Müşteri Hizmetlerimiz’den Alabilirsiniz.

İletişim: 444 7 943

www.fastcoon.com/iletisim

1.KK İle Ödeme Kolaylığı.

2.Kentsel DÖnüşüme Özel %10 İndirim .

3.Uzun Süreli Depolama Alanı

İstanbul Eşya Depolama
İstanbul Eşya Depolama

 

Zeytinburnu Eşya Depolama

30 m3 Eşya Depolama

1.SalonTakımı

1.Oturma Gurubu

3.Beyaz Eşya 

1.Yatak Odası

1.Çocuk Odası

20.Koli

Oda Fiyatı; 5,570 TL

Eşyaların Depolanacağı Süre Ve Ödeme Şekli Fiyat Değişikliği Gösterebilir,

Fiyat ve Oda Detaylarını Müşteri Hizmetlerimiz’den Alabilirsiniz.

444 7 943

www.fastcoon.com/iletisim

1.KK İle Ödeme Kolaylığı.

2.Kentsel DÖnüşüme Özel %10 İndirim .

3.Uzun Süreli Depolama Alanı

İstanbul Eşya Depolama
İstanbul Eşya Depolama

FASTCOON ZEYTİNBURNU EŞYA DEPOLAMA HİZMETİNİZDE…

Zeytinburnu İstanbul ilçelerinden biridir. Bizler firma olarak bu ilçede size en kaliteli hizmeti sunmaktan son derece memnunuz. Memnun kalmanız adına hizmette her anlamda kalite ve güveni öncelik haline getiriyor ve bu konuda ödün vermiyoruz.

ÇALIŞMA ODANIZI ORGANİZE EDERKEN DEPOLAMA ALANINA İHTİYACINIZMI VAR?

Gelin hep birlikte yaptığımız çalışmalara göz atalım. Sektörün en eski firmalarından biri olarak bu anlamda sizin için maksimum memnuniyet sağlayacağımızdan eminiz. Çalışma odanızı düzenlerken fazla eşyalarınızı atmak istemiyor fakat aynı zamanda evde durmasını da istemiyorsanız bu gibi ikilemlerden sizi kurtarıyoruz.

Fastcoon Zeytinburnu eşya depolama olarak sizlere Zeytinburnu’nun en kaliteli depolama hizmetini sunarak ikilemde kaldığınız konulara çözüm üretiyoruz. Bizimle iletişime geçerek hangi hizmetlerden faydalanacağınıza dair detaylı bilgileri alabilirsiniz. Biz yine de sizler için yapacağımız hizmetlere burada kısaca değineceğiz. Önceliğimiz her zaman profesyonel personeller ve çalışarak işi en sağlam şekilde bitirmektir. Profesyonel çalışma arkadaşlarının yanı sıra en kaliteli kaynakları kullanarak taşıma sürecinin sorunsuz halde yaşamınıza olanak sunuyoruz.

En kaliteli paketleme ve ambalajlama ürünlerini kullanarak hiçbir eşyanınıza zarar gelmeden depolama alanlarına taşıyoruz. Birbirinden farklı araç seçenekleri ile eşyalarımızı en uygun olanı tahsis ediyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile bulunduğunuz alanda fizibilite çalışması yapıyoruz. Akabinde yapmış olduğumuz fizibilite çalışmasını değerlendiriyor ve sizin için en uygun depolama alanını ve taşıma yöntemini belirliyoruz.

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ HİZMETİNİN FAYDALARI NELERDİR?

Ekspertiz taşıma ve depolamanın en önemli ayaklarından biridir. Ücretsiz ekspertiz hizmetinde alanında uzman arkadaşımız bulunduğunuz konuma gelerek ofisinizin ya da evinizin depolama ihtiyacı hissettiği tüm eşyalarınızın keşfini yaparak firmamızda ilgili birimlere iletmektedir.

Uzman iki arkadaşımızın yapmış olduğu fizibilite çalışmasından sonra firma olarak hangi eşyanızın ne şekilde taşınacağını evinizin konumunu paketleme ambalajlama kolileme gibi her aşamasını değerlendirerek karar veriyoruz.

Böylelikle taşıma esnasında ani karar vererek eşyalarınızı herhangi bir zarar vermiyor hangi eşyanın nasıl taşınması gerektiğini bilerek işimizi yapacağımızı netleştirerek işe başlıyoruz. Bu sebeple taşıma sürecinden depolama sürecine kadar her aşamada profesyonelce çalışarak en iyi depolamayı yapıyor ve işimizi sonlandırıyoruz.

DEPOLAMA ALANLARIMIZDA HANGİ EŞYALAR DEPOLANIYOR?

 • Beyaz eşya
 • Kişiye özel eşya depolam
 • Anahtarlı eşya depolama
 • Mobilya
 • Öğrenci evi
 • Çeyiz eşyası
 • Evinizde yenilediğiniz takdirde saklamak istediğiniz eski eşyalar
 • Arşiv
 • Ofis eşyaları
 • Ve daha sayamayacağımız kadar birbirinden farklı eşya fastcoon Zeytinburnu eşya depolama sahalarında depolanabilmektedir.
 • Alan farketmeksizin bizi tercih edebilirsiniz.

FASTCOON ZEYTİNBURNU EŞYA DEPOLARI KAÇ BÖLÜMDEN OLUŞMAKTADIR?

1+1 depo, oda tipi depo ya da 2+1 kiralık depo gibi alanlarımız mevcuttur. Bunun yanında tüm odalarımız özel olarak tasarlanmakta ve her müşteri için tek anahtar ve kişisel erişim kodu verilerek depolama gerçekleştirilmektedir. Birbirinden farklı odalardan oluşan eşyaların boyut ve ağırlıkları göz önüne alınarak yapılmış özel raflarla hizmetinize sunulmaktadır.

Sizin için en uygun odayı ayarlıyor ve teslim alacağınız tarihe kadar tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde muhafaza ediyoruz.

FASTCOON ZEYTİNBURNU EŞYA DEPOLAMA PAKETLEME YAPARKEN NELERE DİKKAT EDİYOR?
Paketleme ve ambalajlama yaparken her durumu göz önüne alarak çalışıyoruz. Alanında donanımlı çalışma arkadaşlarımız eşyalarınızı profesyonel bir şekilde ambalajlama ve paketleme yaparak sizin için özel olarak tasarlanmış kolilere yerleştiriyorlar. Daha sonra profesyonel çalışma arkadaşlarımız eşyalarınızın önem sırasına göre kolilere harfler numaralar ya da isimler yazarak sınıflandırıyorlar.

Tabii ki arkadaşlarımız paketlemeyi en kaliteli ürünleri kullanarak yapıyorlar.

Her ürünün hassasiyeti birbirinden farklılaşmaktadır. Kırılacak olan çizilecek olan ve buna benzer tüm hassas ürünleri naylon patpat ve streç film ile sardıktan sonra paketlemeyi bitiriyorlar.

Taşımadan depolama süresine kadar hiçbir aşamada hiçbir ürününüz zarar görmüyor ve teslim alınacağı tarihe kadar bıraktığınız haliyle size teslim ediliyor.

Bu alanda yıllarca emek vermiş profesyonel çalışma arkadaşlarımız depolama süreci bitinceye dek büyük bir titizlikle çalışmaya devam ediyor.

Her aşamada ayrı bir titizlikle çalışıyor ve sizler için maksimum memnuniyeti sağlıyoruz.

GÜVENLİK ÖNLEMLERİMİZ NELERDİR?

FASTCOON Zeytinburnu eşya depolama olarak sahalarımızı her daim güvenlik önlemleri alarak koruyoruz.

Özel güvenlik, 7/24 kamera sistemi ve gece bekçileri üçgeninde hem odalarımızı hem de sahalarımızın her alanını güvenle koruyoruz.

Bir firmanın size sunabileceği en büyük hizmet önceliği güvenliktir.

Güvenliğin olmadığı hiçbir yerde huzuru sağlayamazsınız. Emanet ettiğiniz zaman geride gözünüzün kalmaması ve aklınızda soru işareti olmaması için seçeceğiniz firmanın size neler sunabileceğine dikkat etmeniz gerekiyor.

Bizler lojistik ve depolama alanında uzun yıllar hizmet vermiş bir firma olarak size her anlamda güven ve güvenlik konularında en iyi hizmeti sunuyoruz.

Kamera sisteminin ulaşamadığı noktalarda özel güvenlik güçlerimiz ve gece bekçilerimiz gece ve gündüz devriye gezerek sahaların ve odaların güvenliğini sağlamaktadırlar.

Bu sebeple emanet ettiğiniz her eşyanızı gözümüz gibi koruyoruz.

Sizler rahat edin diye bizler 7/24 çalışıyoruz.

Güvenin tek adresi fastcoon Zeytinburnu eşya depolama…

FİYAT UYGUNLUĞUMUZ PİYASADA MÜŞTERİ ODAKLI OLARAK AYARLANMIŞTIR.

Elbette ki özel olarak kiralayacağımız depolarda fiyat sizin için önemli basamaklardan biridir.

Fakat uygun fiyata bulabileceğiniz birçok depoda birbirinden farklı bir sorun yaşama olasılığınızın çok yüksek olduğunu gözden kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Sektöre hakim olmayan birçok firma depo adı altında Bodrum katlarda eşya depolamaktadırlar. Bu anlamda depolama alanlarına büyük önem vererek sizin için birbirinden farklı odalar tasarlayarak şehrin en gözde alanlarında eşyalarınızı güvenle saklamaktayız.

Ve bu kadar ayrıcalığı bir arada bulunduran tek firma olarak piyasada en uygun fiyat koşullarını yine fastcoon Zeytinburnu eşya depolama firması sizlere sunmaktadır.

Fiyatta uygun kalitede maksimum özen gösteren tek firma olarak müşteri odaklı çalışıyor ve sizin çıkarlarınızı önemsiyoruz.

Böylelikle kıymetli eşyalarınızı hem uygun fiyata hem de Zeytinburnu’nun en kaliteli depolama alanında muhafaza ediyorsunuz. Bu durum kafanızdaki tüm soruları karşılarken cebinizi yakmadan rahatça hareket etmenizi sağlıyor.

Bizi tercih ettiğiniz her durumda ayrıcalıklı olduğunuzu unutmayınız.

FASTCOON MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ NE GİBİ HİZMETLER SUNMAKTADIR?

Bu anlamda çok geniş bir çalışma yelpazesine sahip olsak da sizler için kısa bilgiler vererek kısmen sorularına cevap olamaya çalışacağız.

Büyük ve alanında en iyi hizmetleri sunarak tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti sunan bir firma olarak birden fazla müşteri temsilcisi ile çalışarak sizlere en hızlı hizmeti veriyoruz.

Birden fazla dil bilen müşteri temsilcilerimiz ister yabancı ister yerli müşteriler fark etmeksizin aradıkları takdirde tüm bilgileri aktarmaktadırlar.

Sizler için her çalışmasını, her ürününü, her sistemini yapacağı her işi baştan aşağı gözden geçirerek sürekli olarak çalışmalarına yenilerini ekleyerek çalışan fastcoon Zeytinburnu eşya depolama sizi memnun ve mutlu etmek için hizmette sınır tanımıyor.

Bir firma seçerken yapmanız gereken her şeyi yukarıda yer alan yazımız ile özetleyerek sizleri bilgilendirmek istedik.

Bu sektörde uzun yıllar emek harcamış profesyonelliği ile İstanbul’un en gözde firması olmaya devam eden firmamızdan faydalanmak ve yaptıkları hizmetten yararlanarak ayrıcalıklı depolama kiralamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey fastcoon Zeytinburnu eşya depolama müşteri temsilcilerimizi arayarak iletişime geçmek ve kendiniz için özel oda kiralayabilirsiniz.

Her çalışmamızda size kendiniz özel hissettiriyoruz…