Kurumsal Eşya Taşımacılığı

FASTCOON KURUMSAL TAŞIMACILIK

Kurumsal taşımacılık; genel olarak tanımlayacak olursak kamu kurum ve kuruluşlarının kişilere ait özel eşya ve ya dosya gibi eşyalarının bir yerden başka bir yere taşınmasıdır. Yüksek kaliteli teknolojik ürünlerle ekibimizin profesyonelliği birleşince ortaya sorunsuz ve stressiz bir taşınma işlemi çıkıyor. İstanbul ‘ en bilinen firması olarak ofis ve iş yeri taşınmalarınızda sizleri bu taşınmanın en konforlu olanaklarını sunuyoruz. Taşınmanın en iyi şekilde gerçekleşmesi için  taşınacak bölgeye en iyi ekipler ve en kaliteli malzemeler ile hazırlanıyor ve sistematik bir şekilde taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal taşımacılıkta sizlerde FASTCOON ‘u tercih ettiğinizde herhangi bir taşımacılıktan çok daha belirgin farklarının olduğunu göreceksiniz.

Eşyalarınızın sökülüp takılmasından, ambalaj ve paketlemesine kadar tüm aşamalarda farklı uzman ekip arkadaşlarımız organize bir şekilde çalışmaktadır.

İş yeriniz ve ya ofisiniz gönlünüzce taşınsın istiyorsanız FASTCOON bir adım ötenizde…

İŞ YERİ TAŞIMA ESASLARI NELERDİR?

  • Kurumsal taşımacılık demek şu demek: En önemli husus iş yeri taşıma esnasında dosya, ajanda, klasör, kişisel eşyalar ve kırılacak olan eşyalarınızın özenle paketlenmesi, taşınması ve yerleştirilmesidir.
  • FASTCOON olarak kurumsal taşımacılık hizmeti sunarken eşyalarınızın hangi departmandan alındığı ve kime ait olduğu konusunda karışıklık yaşanmaması adına kodlar belirterek isimlendirmekteyiz.
  • Her paketleme evden eve nakliyat hizmetinde olduğu gibi özenle seçilmiş ambalaj kağıtları ve kolilerle uzman ekip tarafından sağlanmaktadır.
  • Bu nedenle eşyalarınız taşındığı yeni iş yeri ve ya ofisinizde rahatça yerleştirilir.
  • Kurum taşımacılığı ev taşımacılığın farklılaşır çünkü ev eşyaları genel anlamda bakıldığında bireyler için ortak eşya miktarının fazla olduğu belirlenirken kurumsal taşımacılıkta taşınan ofis ve ya iş yerinin büyüklüğü gibi durumlarda sayıca departman dağılımlarının çok olması nedeni ile bireysel eşya ve ya dosya sayısı artmaktadır buda taşınacak ofisin en doğru planlama ve sistemle taşınmadığı durumda büyük bir kargaşaya neden olur.
  • FASTCOON olarak kurumsa taşımacılıkta zirve yapmış bir firma olarak sizlere taşımacılıkta konforun en zirve halini yaşatmak isteriz.

 

KURUMSAL TAŞIMACILIKTA ASANSÖR İŞLEVİ

 

Kurumsal taşımacılık yukarda da belirtildiği gibi daha çok ofis ve iş yeri taşımacılığını bünyesinde barındıran bir taşıma türüdür.

Bu anlamda şuanda çok katlı iş yerlerinin sayısı artmakta ve insanlar bu gibi durumlarda taşımacılık yaparken kullanabileceği en rahat yöntemlerden biri olan asansör sistemini seçmelidirler.

FASTCOON olarak siz değerli müşterilerimizin kurumsal taşımacılıklarını yaparken sizlere bu hizmeti sunarken çok katlı iş yeri ve ofislerinizi taşımak bizler için hiç zor değil.

FASTCOON için iş yerinizin dar bir alanda olması ve ya ofisinizin çok katlı olması sorun teşkil etmemektedir. Bizler en iyi ekip ve ekipmanlarla ulaşılamayacak her alana ulaşarak sizler için en iyi kurumsal taşımacılık olayını gerçekleştirmekteyiz.

Kurumsal taşımacılık en yoğun güven ve titizlik içeren taşımacılık türlerinden biridir. FASTCOON olarak bu işe hem gönlüyle hem ekibiyle hem de özenle emek vermiş yıllara dayanan bir taşımacılık firması olarak kurumsal taşımacılık yaparken sizlerleyiz.

Bizler ekipçe kurumsal taşımacılığınızı yaparken her eşyanızın sizin olduğu gibi bizim içinde çok değerli olduğunu biliyor ve eşyalarınıza sizinle aynı özen ve titizlikle yaklaşıyoruz.

Kurumsal taşımacılığınızı yaparken bizim için en önemli ve birinci önceliğimiz eşyalarınızın zarar görmemesidir.

Bundandır ki kurumsal taşımacılığınızı yaparken en sistemli yöntemlerle çalışmaktayız.

Kurumsal taşımacılığı yapmadan önce ücretsiz ekspertiz ekibimizi göndererek öncelikle ürünlerinizin nasıl taşınacağını belirliyor ve ekibimizle bundan sonra yola çıkıyoruz.

 

Kurumsal taşımacılıkta seçmiş olduğunuz firmanın her koşulunu titizlikle araştırınız. Firmanın size sunduğu imkanların ne derece sağlıklı olduğu taşıma esnasında sizin için kolaylık ya da zorluk olmasıyla paraleldir.

Kurumsal taşımacılıkta kaybolacak bir dosya ve ya eşyanızın sizin için bu süreci çekilmez bir zamana dönüştürebileceği gibi FASTCOON la yapacağınız taşımacılık işlerinizi kolaylaştırarak hiçbir karmaşıklığa izin vermeyeceğini bilmenizi isteriz.

Ve sonuç olarak toparlayacak olursak fastcoon olarak kurumsal taşımacılıkta sizlere rehberlik ederken eşyalarınızın toplanması montaj demontaj, paketleme ve ambalajlama, uzman ekip, ücretsiz ekspertiz, asansörlü taşıma, güven, kalite, titizlik, özen ve önem gibi hususlarda sizler için saydığımız hiçbir şeyden ödün vermiyoruz.

Kalitenin tesadüf olmadığı ve araştırma yaparken bir firmanın tüm detaylarına bakmanızı tavsiye eder FASTCOON olarak yapmış olduğumuz ve yapacağımız her koşulu şeffaf olarak sizlerle paylaşmaktayız.

Aklınıza takılacak her soruyu bizleri arayarak hizmet danışmanlarımızdan bilgi edinebilirsiniz.

FASTCOON nakliyat olarak çalışmalarımızı her geçen gün daha fazla titizlikle yapmak siz değerli müşterilerimize maksimum güven ve konfor sağlamak için ekipçe canla başla çalışmaktayız.

Her ekip arkadaşımızın e az bizim kadar bu süreci önemsediğini ve her türlü değişim ve yenliğe açık olduklarını biliyoruz.

Her yenilik ve değişim sizler için ekstra bir konfor oluştursun diye sürekli kendimizi güncelliyoruz.

FASTCOON kurumsal taşımacılıkta siz değerli danışanlarımıza en iyi hizmeti sunmak için sizlere bir telefon kadar uzakta.

Sizler için en iyi hizmetleri her daim sunmak için hazırda bekleyen bir firmanız olduğunu unutmayınız.

FASTCOON ailesi olarak sizleri firmamıza bekler ve doğru bilgilere en hızlı şekilde erişmenize yardımcı olmak isteriz.

Taşımacılık; güven, kalite, iş birliği, uzman ekip, titizlik ve önem arz eden bir süreci tanımlamaktadır. Saymış olduğumuz tüm koşulları FASTCOON olarak bünyemizde barındırmakta ve sizlere sunmakta rehberiniz olmaya hazırız.

Sizlerde hazırsanız buyurun Fastcoon ile tanışın…