ProfesyonelOfisTaşıma

İstanbul Ofis Taşımacılığı

OFİS TAŞIMACILIĞI NEDİR?

ofis taşıma

Bir yerden başka bir yere kurumsal olan ve olamayan firmaların ve ya kişilerin ofislerini taşımalarından doğan bir ihtiyaçtır.

Günümüz sayıca artmakta olan iş alanlarından kaynaklı kişilerin ofislerini taşımada en çok ihtiyaç duyduğu şey güven ve özenle ofislerinin nasıl taşınacağına dair endişelerinin olduğu biliyor ve FASTCOON olarak sizler için en konforlu taşıma hizmetini sunuyoruz.

Taşıma dediğimiz olay bir ürünü bir yerden alıp başka bir yere götürmek dediğiniz içerisinde her türlü riski barındıran bir işlemdir.

Fakat FASTCOON olarak gönül rahatlığıyla bu işi iyi bir özveriyle yaptığımıza dair aşağıda bazı noktalara değineceğiz.

FASTCOON OLARAK EN İYİ PAKETLEME GARANTİSİ VERİYORUZ!

Ofis eşyaları evdeki eşyalardan çok farklılaşmaktadır. Bunu açıklayacak olursak şunları örnek verebiliriz.

 • Özellikle büyük ofislerde eşyaların boyutu ve hacmi ev eşyalarına oranla daha kapsamlıdır.
 • Ev eşyaları tek bir yerde toplanır.
 • Ofis eşyaları birden fazla yerde kümelenir. Bunun en büyük nedeni ofis içindeki kişilerin ve çalıştıkları departmanların birbirinden farklılaşması olarak açıklayabiliriz.
 • Daha açık ifade etmek gerekirse bireylerin bulundukları yerden başka bir yere taşınırken toplanan eşyalarının karışıklığa neden olmaması adına toplanan eşyaların numara ve isimlendirilerek paketlenmesine dikkat ediyoruz.
 • Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile toplanan eşyaların balonlu naylon ambalajı ile sardıktan sonra kutuları yerleştiriyoruz.
 • Daha sonra bu kutulara numara ve isimler yazarak gideceğiniz yerde hiçbir üründe karışıklık yaşamamanızı sağlıyoruz.
 • Götürülen eşyaların yeni ofiste yerlerine yerleştirme paketleri açma vs işlemleri uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

FASTCOON ailesi olarak sizlere eşyalarınızın güvende olduğunu ve eşyalarınız taşındığı esnada ve sonrasında hiçbir strese maruz kalmamanız adına öncesinde yapılan ve süreci takiben olabilecek herhangi olumsuz bir durumda her türlü güvence sağlıyoruz.

Sizlerin hassasiyetini ve özenini önemsiyor ve en iyi ekiple eşyalarınızın paketlenmesi konusunda seferber oluyoruz.

OFİS TAŞIMACILIĞINDA EN ÖNEMLİ UNSURLAR NELERDİR?

En büyük öncelik sigorta ve güvendir. Çünkü şahıslar her zaman kendilerini güvence altına almak isterler.

Müşteri odaklı çalışmaya özen gösterilmelidir.

İşinde en iyi olan uzman ekiplerle çalışılmalıdır.

Disiplin, kalite, güven ve özen bu alanda çalışan her bireyde olmalıdır.

Değişim ve yenilikten yana olmalıdır.

Sonuç olarak bireyler bu hizmetten faydalanırken kişilerin yukarıda saymış olduğum herhangi bir maddeye karşı aklında soru işareti olmamalıdır. FASTCOON ailesi olarak aklınızda her soruyu cevaplamaktayız.

OFİS TAŞIMACILIKTA FASTCOON OLARAK EKSPERTİZDE SİZLERE NELER SUNMAKTAYIZ?

Öncelikle taşınacak alanın ve eşyaların bina ve asansör durumunun analizini yapmak için uzman bir kişi tarafından alanın tamamına bakmaktayız.

Akabinde binanın taşınacağı alanında tespitini ücretsiz ekspertizimiz ile yaptıktan sonra sizler için en uygun fiyat çizelgesi sunmaktayız.

 

Ofislerin boyutları birbirinden farklılaşmakta.

Bundan kaynaklı olarak küçük bir işletme, orta ve büyük bir işletme olarak sıralayacak olursak fiyat ve zaman anlamında birbirinden ayrışır.

Yani küçük bir işletme 1 günde taşınırken, orta ölçekli bir işletme 2 ve ya 3 günde, büyük bir işletme ise daha fazla zaman dilimine yayılabilir.

 

FASTCOON TAŞIMACILIKTA SİGORTA HİZMETİ SUNUYOR MU?

Bu soruya cevap olarak şunu belirtmek isteriz ki taşınacak ofisin bulunduğu yerden başka bir yere taşındığı esnada var olan eşyalarda her zaman düşme, kırılma, çizilme gibi riskler vardır.

FASTCOON olarak sizlere bu gibi olayların yaşanması durumunda en büyük güvenceyi sigortalı nakliyat ile sağlıyoruz.Bu tarz durumlarda tüketiciyi strese koymadan oluşabilecek her türlü hasarın karşılanması adına karşılıklı sigorta güvencesi yapmaktır.

Böylelikle hem sizler hem de taşıyıcı firma stres ve kaygıdan uzak işe daha iyi odaklanarak çalışmaktadır.

 

Taşımacılığı en büyük ayağı güvencedir. Bunu en iyi sağlayan şey ise taşıma firma ile karşılıklı olarak yapmış olduğunuz sigortadır.

Bir işi en önemli kılan şey özen, güven ve son olarak sigortadır. FASTCOON olarak sizlere her türlü güven ve özeni sağlayarak sigortalı taşımacılıkta öncü oluyoruz.

 

İSTANBUL VE İLÇELERİNE NAKLİYATTA FASTCOON AYRICALIKLARI NELERDİR?

 

Öncelikle İstanbul tüm ilçelerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunarak taşınacak olan eşyaların ve taşınacağı alanın tespitini yapmak adına FASTCOON olarak istanbulun her yerindeyiz.

Örnek verecek olursak;

 • ACIBADEM
 • AVCILAR
 • KADIKÖY
 • ATAŞEHİR
 • BAŞAKŞEHİR
 • ARNAVUTKÖY
 • ŞİŞLİ
 • BEŞİKTAŞ
 • KARTAL

Ve daha sayamadığımız her yerde en özel ekip ve ekipmanlar ile İstanbul ve tüm ilçelerinde sizlerle birlikteyiz.

Daha açık bir örnekleme yaparak firmamızın şeffaflığını gözler önüne sererek bir ilçe üzerinden sizlere ofis taşımacılığını bir ilçeden diğer ilçeye götürürken neler yaptığımızı açıklamak istiyoruz.

FASTCOON TAŞIMACILIK olarak İstanbul ve tüm ilçelerine evden eve, ofis taşımacılığı vs yapan kendi işinde uzman, yenilik ve değişime açık, şeffaf, güven tazeleyen, profesyonel iş anlayışı ve disiplini ile sizlere İstanbul ve ilçelerine en iyi hizmeti sunmaktan gururluyuz.

Örnek verecek olursak;

Beşiktaş’tan Acıbadem’e taşıyacağınız ofisinizin yükünü üstlenmek adına bizlere ulaştığınızda sizler için her aşamada detaylı bilgi aktarımı sağlayarak sizler için işlerin yürütüleceği bir planlama yaparak sizlerin memnuniyeti sağlıyoruz.

Bu memnuniyeti sağlamak adına önceliğimiz sizler için sigortalı bir nakliyat gerçekleştirerek sizleri güvence altına almaktır.

Hemen ardından sırası ile;

 1. Karşılıklı sigorta
 2. Özenle paketleme
 3. Yüksek katlara ulaşabilen asansör sistemi
 4. Paketlemede kullanılan bant vs.
 5. Montaj ve demontaj işlemleri
 6. Uzman ekip
 7. İş birliği
 8. Disiplin
 9. Ve sınırsız güler yüz ile sizlere tüm kapılarımızı açıyoruz.

 

FASTCOON AYRICALIĞI İLE SİZLERLEYİZ.