Başakşehir Eşya Depolama

Başakşehir eşya depolama olarak nakliyat ve depolama gibi konularda İstanbul Başakşehir’e hizmet etmek için tüm koşulların en iyisini sunarak çalışıyoruz.

Sizler için her gün çok daha iyisini yapmak için kendimizi yeniliyoruz.

Her bireyin isteklerinden biri olan eşya yenileme ve ya ev değişikliği gibi durumdan kaynaklı eski eşya ve ya fazla eşya depolama ihtiyacı doğabiliyor. Bu gibi durumlarda bizler her türlü eşyanızı depolama alanlarına sahibiz. Elbette depolama dışında verdiğimiz diğer hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Diğer hizmet dediğimiz kapsamda evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, parçalı eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı, kurumsal taşımacılık gibi birçok hizmeti bünyesinde barındıran koca bir çınar olan fastcoon her türlü konuda sizlere destek sunabilir.

Sizler hangi konuda destek almak istiyorsanız firmamızı arayarak hem süreçle ilgili bilgi alabilir hem de destek alabilirsiniz.

Bugün İstanbul başakşehir’in en iyi firmalarından biri olma nedenimiz işimizi her zaman özveriyle yapıyor olmamızdan kaynaklanıyor.

Tüm işlerimizde müşteri merkezi çalışarak her zaman 1 adımda müşteride %100 memnuniyet oluşturma çabası içinde oluyoruz.

başakşehir eşya depolama

başakşehir eşya depolama

OFİSİNİZİ Mİ DÜZENLEMEK İSTİYORSUNUZ?

Bu konuda Fastcoon Başakşehir olarak sizleri her türlü ayrıcalıkta en kaliteli hizmeti sunabiliriz.

Ofisinizi taşıyor ya da mobilyalarını yeniliyor olabilirsiniz bu durumda eski eşyalarınızı atmak istemiyorsanız yapmanız gereken tek şey fastcoon’u arayarak özel olarak tasarlanmış bir oda ayarlamak.

Bu özel olarak tasarlanmış odalar sadece sizin için tahsis edilecek ve sadece sizin eşyalarınızı alacağınız tarihe kadar bireysel olarak depolayacaktır.

Ofisinizi taşımayı esnasında yine sizler için en ayrıcalıklı taşımacılık hizmetimiz sunmak için bizi aramanız yeterli.

Ofisinizi taşımadan önce ve depolamadan önce ücretsiz ekspertiz ekibimizin bulunduğunuz ofise gelerek yaptığı fizibilite çalışmasından sonra taşıma türünün ne şekilde olacağını kararlaştırıyor ve çalışmalarımıza bu şekilde başlıyoruz.

Ardından ofisinize gelecek ekip arkadaşlarımıza taşıma türünün ne şekilde ve nasıl olduğunu aktararak süreci hızlandırarak yola devam ediyoruz.

Başakşehir Eşya Depolama ile  Paketleme ve  Ambalajlama Nasıl Yapılır

Fastcoon Başakşehir ayrıcalıklarından bir yenisi daha. Sizin için evinizde bulunan her eşyanızı büyük bir titizlikle ambalajlama ve paketleme yaparak size hiçbir iş bırakmadan kaliteli bir taşınma süreci yaşatıyoruz.

Bizler alanında uzman ekiplerle birlikte evinize veya ofisimize gelerek taşınacak olan eşyalarınızı belirledikten sonra en kaliteli malzemeleri kullanarak ambalajlama ve bir paketleme yapmaktayız.

Paketleme ve ambalajlama taşınma sürecinin en önemli konularından biridir. Seçeceğiniz firma sektörde yeni bir firma ise diğer bir deyişle işini yapamayan bir firmaysa taşınma süreci sizin için çok sıkıntılı bir süreç haline dönüşecektir.

Sizler bu sıkıntıların hiçbirini yaşamayın diye fastcoon İstanbul eşya depolama ve nakliyat her ayrıntıyı sizin yerinize düşünerek kaliteli bir taşıma süreci yaşamanıza vesile oluyor. İstanbul’da başakşehir’in en kıdemli firması olarak işi en iyi yapmakta ve yapmaya devam etmekteyiz.

Başakşehir Eşya Depolama  Personel Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Bilindiği üzere bu sektörde binlerce firma hizmet vermektedir. Fakat her firmanın vermiş olduğu hizmet müşteride farklı bir memnuniyet oranı yaratmaktadır. Sektörün yeni girmiş işten anlamayan ve günübirlik işçi çalıştıran birçok firma bu süreçte taşıma ve depolamada müşterilerin korkulu rüyası haline geliyor.

Bizler bu sektöre yıllarca emek vermiş bir firma olarak her işimizi detayına kadar araştırarak hareket ettiğimiz gibi işi yapacak personellerimizi de tüm detayları ile ele alarak işe alım sürecini gerçekleştiriyoruz. Fastcoon bünyesinde çalışan her personel bu firmaya ait uzun süredir emek veren bireylerden oluşmaktadır.

Sektöre birden fazla sahamız ve depolama alanlarımız olduğundan kaynaklı yeni bir personele ihtiyaç duyduğumuz takdirde insan kaynakları departmanımızın görüşme sağladığı bireyler arasında işten anlayan güler yüzlü güven veren profesyonel ekip arkadaşlarını seçerek kadromuza dahil ediyoruz.

Firmada çalışan işçilerin veya personellerin neden önemli olduğunu söyleyecek olursak bu süreçte işten anlamayan bir personelin hem maddi hem manevi anlamda size zarar verebileceğini unutmamanızı öneririz.

Bundandır ki seçeceğiniz firmaya her ayrıntısına kadar dikkat etmeniz gerektiğini ve bu işi en iyi yapanlardan biri olduğumuzu belirterek bize ulaştığınız takdirde sektördeki en kaliteli hizmeti sunacağımızı garanti ediyoruz.

FASTCOON HİJYEN KURALLARINA DİKKAT EDEREK EŞYALARINIZI ALDIĞI GİBİ TESLİM EDİYOR.

Hijyen her biri için önem arz eden bir kavramdır. Kişisel temizliğimize ve hijyenimize verdiğimiz özene hepimiz evimize ve eşyalarımıza da veriyoruz. Bu sebepten kişiler taşıma ve depolama gibi hizmetleri alırken en önemli konunun hijyen olduğunu unutmamalıdır.

Fastcoon Başakşehir eşyalarınızı teslim alırken ve depolarken her basamakta aynı titizlikle çalışarak hijyen gibi kurallarını olması gerektiği gibi uyguluyor.

Bu sektöre yeni girmiş gerçek bir depolama alanına sahip olmayan firmaların yanında fastcoon gibi dev firmalar yardımınıza sektörden anlamayan firmalar depolama ve saklama alanı derken merdiven altı bodrumları kastediyorlar siz de takdir edersiniz ki bu tarz alanlarda eşyalarınızın saklanması ne küf böcek haşere mantar gibi birçok olumsuz duruma maruz kalabiliyorlar.

Bizler dev sahalara sahip sizin için özel olarak tasarlanmış odalardan oluşan bir firma olarak hiçbir ürünümüzün zararı uğramaması adına ofisimizde sağlarımıza taşıma ve depolama esnasında tüm personellerimizle birlikte aynı özleri ve titizlikle çalışmaya devam ediyoruz.

Bu durumda bize emanet ettiğiniz her eşyanızı ilk günkü gibi teslim tarihiniz geldiği takdirde gönül rahatlığıyla teslim ediyor ve siz de %100 memnuniyeti oluşturmuş oluyoruz.

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ İLE KUSURSUZ BİR TAŞIMA VE DEPOLAMA İÇİN FASTCOON’A BEKLERİZ

FASTCOON BAŞAKŞEHİR eşya depolama ve nakliyat konusunda en iyi ayrıcalıkları ve hizmeti sunmak için ücretsiz ekspertiz yollayarak bulunduğunuz alanın keşfini yaparak taşıma sürecine katkı sağlamaktadır.

Ürünlerinizin nasıl taşınacağı ve depolanacağından tutun da ambalajlama ve paketleme sürecine kadar her aşamayı ayrıntılı olarak ele alıyor ve size en uygun taşımacılık metodunu belirliyoruz.

Buda taşıma sürecini ne kadar doğru yönettiğimizi ve sizin için sorunsuz bir taşıma ve depolama hizmetini sunduğumuzu gösteriyor.

Başakşehir halkına her daim en ayrıcalıklı hizmetleri sunmak için hız kesmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Sizlerde faydalanmak isterseniz bizleri arayarak konforlu bir taşınma ve depolama sürecini tecrübe edebilirsiniz.

GENİŞ ARAÇ FİLOSU İLE FASTCOON BAŞAKŞEHİRDE

Bu süreçte en önemli materyallerden biri araçtır. Bir yerden bir yere taşınırken evden eve, şehirlerarası, ofis taşımacılığı, kurumsal taşımacılık gibi bu sürece eşlik eden en önemli şey araçtır.

Araç seçimi yapabilmeniz için öncelikle seçtiğiniz firmanın araç filosunun geniş bir yelpazeye sahip olması gerekir.

Bunun için fastcoon Başakşehir eşya depolamanın en geniş araç filosuna sahip firması olarak seçim yaparken çok fazla düşünüp yorulmayın diye sizlerin aramasını bekliyor.

Sizler eşyalarınızı taşırken herhangi bir eşyanızın araca sığmaması ya da yerleştirilirken yanlış araç seçiminden kaynaklı zarar görmesi durumunda stres olabilir ve kötü bir süreç yaşayabilirsiniz. Bunun olmaması adına Fastcoon Başakşehir kaliteli hizmetin kapılarını açarak sizlere konforlu bir taşınma alanı yaratarak mutlu ve memnun ayrılmanızı sağlıyor.