ÇEKMEKÖY EŞYA DEPOLAMA

Çekmeköy, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan bir ilçesidir.İlçe geniş nüfuslu bir alana sahip olduğu içi eşya depolamaya çok fazla ihtiyaç söz konusu olmaktadır.

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren alanında öncü bir eşya depolama şirketi olarak çekmeköy tüm fazlalıklarınızı sizin için saklayabilir.

Eşya depolama; fazla kalan eşyalarınızı atmak istemediğiniz ama aynı zamanda size engel olmasını da istemediğiniz durumlarda çok uygun fiyatlarda saklama alanlarını ifade eden bir kavramdır.

Eşya depolama çok fazla titizlik gerektiren önemli bir iştir. İstanbul ve ilçelerine en iyi hizmeti sunan fastcoon çekmeköy eşya depolama bu anlamda sizin için konfor alanı yaratıyor.

Fastcoon Çekmeköy eşya depolama da paketleme ve ambalajlama nasıl oluyor?

Bizler eşyalarınızı paketlemeden önce söküm işlemi varsa öncelikle eşyaları sökerek parçalarını karıştırmadan vida vs gibi materyalleri ile birlikte kutulara yerleştiriyoruz.

Ayna kırılması muhtemel tarzı eşyaları ambalajlayarak sonrasında patpat naylonlara sarıyor ve asansör sistemine yüklüyoruz.

Daha sonra özel battaniye ile halı koltuk sandalye vb eşyalarınızı sarıyoruz. Küçük ev aletleri gibi ufak eşyaları naylonlara sardıktan sonra özel kolilere alarak yükleme yapıyoruz.

Asansörlü sistemin avantajları nelerdir?

Bilindiği üzere insanlığın var olduğu her dönemde taşımacılık ve depolama gibi durumlar her daim olmuştur.

FASTCOON Çekmeköy eşya depolama Anadolu yakasının her yerine en iyi hizmeti sunan öncü bir firmadır. Bu sebeple eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Asansör sisteminin faydalarına gelince de konuya söyle açıklık getirelim:

 • Ağır yük taşımalarından birden fazla işçiye ihtiyaç duyulmaktadır. Fakat söz konusu asansörlü sistem olunca eşyayı taşımak için birden fazla elemana ihtiyaç yoktur. Ayrıca sadece eleman fazlalığı değil eşyaların kırılma olasılığı düşme olasılığı gibi durumlarda da asansörlü sistem avantajları çok fazladır. Asansörlü sistem alanında uzman arkadaşlarımız tarafından kullanılmaktadır. Basit bir kol çevirmesinden ibaret değildir. Yukarda çalışan eleman ve asansör başında çalışan elamanın senkorize olmaması durumunda önlem alınamayacak olaylar yaşanabilir. Böyle bir durumda hem yüklenici firma hem de müşteri açısında çok fazla sorun teşkil edebilir.
 • Fastcoon Çekmeköy eşya depolama olarak en iyi asansör mekanizmalı asansörleri ve alanında profesyonel olan çalışma arkadaşlarını önemsiyor ve işimizde bu insanlarla yola devam ediyoruz.

 

Eskilerde beden gücünün yoğunluğunu şimdilerde asansörlü mekanizmalar aldı bu da hem maddi hem manevi anlamda sizler için en iyisi oldu ve en önemlisi zaman anlamında da etkili oldu artık daha fazla zaman harcamadan daha uygun koşullarda eşyalarınızı taşıyabilir ve depolayabilirsiniz.

Fastcoon Çekmeköy eşya depolama bu alanda sizin için her zaman en iyisini yapmaya hazır.

 

Fastcoon firması olarak Çekmeköy Eşya depolama da neler depolanabilir?

 • Beyaz eşya
 • Tayin isterken fazla kalan eşyalar
 • Çeyiz kolileri
 • Koltuk kanepe vs
 • Özel resimler sanat eserleri
 • Villa eşyaları
 • Ofis eşyaları
 • Özel dosyalar
 • Kişisel eşyalar
 • Antika eşyalar
 • Öğrenci evi ve daha sayamadığımız bir çok eşyayı çekmeköy eşya depolama kiralayarak özenle saklayabilirsiniz.

Fastcoon Çekmeköy eşya depolamada ekspertiz uzmanı ne işe yarar?

Ekspertiz geniş bir perspektiften bakılınca bu sürecin en büyük yapı taşıdır diyebiliriz.

Eşyalarınız depolanmadan önce hangi koşullardan paketlenecek, hangi koşullarda taşınacak, hangi araç tipi kullanılacak gibi her şeyi bünyesinde barındıran bir kavramdır. Fastcoon Çekmeköy eşya depolama sizin için ücretsiz ekspertiz göndererek eşyalarınızın keşfini yaptıktan sonra her şeye sırasıyla karar veren en önemli merciidir.

Böylelikle konumunuzdan tutun da eşyalarınızın ambalajının nasıl olacağına kadar herşeyi çekmeköy ücretsiz ekspertiz sizin yerinize düşünüyor ve çözümlüyor.

 

Eşyalarınızı depoladığınız alan ne kadar temiz?

Bu konuda fastcoon firması çekmeköy eşya depolama olarak tüm sahlarımızda ve özel alanlarımızda havalandırma bulunduruyoruz. Eşyalarınıza böcek haşere vs gibi şeylerin bulaşmasını engelliyoruz.

Çalışma arkadaşlarımız tarafından özel odalar belli aralıklarla dezenfekte edilmektedir. Fastcoon Çekmeköy firması olarak eşyalarınızın her türlü temizliğinden sorumluyuz.

Ne zaman konuyla ilgili bilgi almak isteseniz bizleri arayabilirsiniz.

Fastcoon Çekmeköy eşya depolama hizmeti veren firmamız birden fazla müşteri temsilcisini sizlerle buluşturuyor. Müşteri temsilcilerimiz her türlü bilgi aktarımını yaparak size kaliteli hizmetin kapılarını açıyor.

Güvenlik önlemleri nasıl alınıyor?

Çekmeköy güvenlik önlemleri alınırken her şey göz önüne alınıyor. Çalınma, yangın vs.

Bu durumda gece görüşe sahip 7/24 devrede olan kameralarımız mevcut olmakla birlikte güvenlik görevlisi arkadaşlarımız her daim sahadalar.

Güvenlik görevlisi arkadaşlar çalışma koşulları göz önüne alınarak vardiya sistemi ile çalışmaktadırlar. Gece bekçisi ve gündüz bekçisi şeklinde adlandırabiliriz. Gece vardiyası olan arkadaşımız nöbet esnasında belli aralıklarda sahayı ve odalar arasında el feneri ile tur atarak etrafı kontrol etmekte ve olası bir problemde müdahale etmektedir.

Fastcoon olarak Çekmeköy eşya depolama bu alanda yıllarını harcamış her konuda özveri ile çalışarak müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlayan bir şirkettir. Emanet ettiğiniz her eşyanız özenle ve güvenle saklanmaktadır.

İstanbul Anadolu yakasının en özel ve en iyi hizmet sunan tek firması çekmeköy eşya depolamadır.

Her eşyayı aynı özen ve aynı titizlik ile saklayarak sizden alındığı şekliyle size teslim etmeyi amaçlayan ve bu konuda özveriden ödün vermeyen bir firmayız.

Eşyalarınızı emanet edeceğiniz yeri haftalarca aylarca aramayın bizler siz 1 telefon kadar uzağız.

Firmamız ve yapacağımız her iş ile ilgili öğrenmek istediğiniz ne varsa temsilcilerimiz ile iletişime geçerek öğrenebilir ya da ofisimize gelip görebilirsiniz.

Bizler fastcoon çekmeköy eşya depolama olarak her zaman size en iyi hizmeti sunmak için çabalıyor ve özveri ile çalışıyoruz. Müşterimizin verdiğimiz hizmetten memnun kalması bizim en hassas noktamızdır.